Promovat
Apartament 2 camere Decomandat
9
3

Apartament 2 camere Decomandat

Apartament decomandat 55 mp Giroc, Str. Independenței Ideal locuință sau investiție Îți propunem spre vânzare un apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 55 mp, situat într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3E, pe strada Independenței, în comuna Giroc una dintre cele mai căutate zone ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere -55mp
8
3

Apartament 2 camere -55mp

Ofer spre vânzare apartament 2 camere, decomandat, cu suprafața de 55 mp, situat în Giroc, strada Independenței, într-un bloc cu 3 etaje. Apartamentul se afla in apropierea centrului comercial Calea Timisoarei-6 min-Mega Image-Lidl-farmacie-sala de sport Puncte de interes-Clinica Stomatologica ...

1659 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Giroc cu piscină și dotări premium
16
7

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată la intrare în Giroc, zona Planetelor, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. Detalii generale: -Regim de înălțime: P+M -Suprafață utilă: 180 mp -Suprafață construită: 240 mp -Teren: 576 ...

2333 EUR/m2 | 180 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, bucatarie inchisa, semidecomandat, zona Lidl
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecoamandat, situat in Giroc in zona Lidl. Suprafata utila este aproximativ 52 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Dispune de 1 loc de parcare. Blocul este realizat din caramida ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

De vanzare case insiruite deosebite  84 mp Braytim
17
11

De vanzare case insiruite deosebite 84 mp Braytim

Case la gri sau la cheie dupa preferinte, cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care ...

1667 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Casa insiruita cu o suprafata de 91 mp COCHETA SI MODERNA  GIROC
14
1

Casa insiruita cu o suprafata de 91 mp COCHETA SI MODERNA GIROC

Va propunem spre vanzare casa cocheta, cu o suprafata 91 m2 utili, perfecta pentru o familie. Are living luminos, 2 dormitoare, 2 bai, bucatarie complet utilata, terasa acoperita si curte. Incalzire prin pardoseala, aer conditionat, finisaje bune, 2 locuri de parcare. Se vinde mobilata si utilata. Pret.129000 ...

1418 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere 2 bai 2 locuri de parcare   terasa 30mp Giroc