Promovat
Duplex premium, 5 camere, 137 mp utili, parter + 1 etaj si pod - Braytim
20
1

ID Intern: P2563 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 5 camere, 137 mp utili, 270 mp teren, anul constructiei 2026, situat in zona Braytim. Imobilul este dotat cu panouri solare de 6kw, baterie si detine certificat de prosumator. -Nivel - P+1+Pod -Suprafata teren - 270 mp -Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 137 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere si gradina in Giroc la asfalt langa Lidl
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 1 sau 2 camere situate in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Mega Image, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1820 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere la cheie cu predare imediata !
6
1

Apartament nou 2 camere la cheie cu predare imediata !

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1656 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere I Giroc
13

Duplex modern cu 4 camere I Giroc

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex spatios, situat in Giroc – zona noua si aerisita, intr-un ansamblu cochet cu acces privat si comunitate restransa. Casa este finalizata in anul 2026 si se remarca printr-o compartimentare functionala, finisaje de calitate si un cadru rezidential ...

1944 EUR/m2 | 108 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament modern cu 2 camere si pod de 90mp | Giroc | Penny | Lidl
8

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si pod, intr-un complex de blocuri noi construite, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Lidl si Penny. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces, - Living, - ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere si curte 12mp | Giroc | Penny | Lidl
9

Apartament cu 2 camere si curte 12mp | Giroc | Penny | Lidl

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere si 50mp de curte, intr-un complex de blocuri noi construite, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Lidl si Penny. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 58mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere si curte 32mp | Giroc | Penny | Lidl
6

Apartament cu 2 camere si curte 32mp | Giroc | Penny | Lidl

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere si 32mp de curte, intr-un complex de blocuri noi construite, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Lidl si Penny. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 54mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 40mp utili, etaj 2,  mobilat, bloc nou -  Giroc
8

Apartament 2 camere, 40mp utili, etaj 2, mobilat, bloc nou - Giroc

ID: P2490 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 40 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+2+M, anul constructiei 2024. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2097 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare 3 camere Giroc
10
2

Apartament de vanzare 3 camere Giroc

Compartimentare: - 2 dormitoare - 1 living - 1 bucatarie inchisa - 1 baie principala - 1 baie de serviciu ( transformata in spatiu de depozitare) - 2 balcoane mici Extra beneficii: - 2 locuri de parcare incluse - se vinde semi - mobilat Confort & Utilitati - centrala proprie - aer conditionat - costuri ...

1970 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Casă individuală în Giroc
7
2

Casă individuală în Giroc

Casă individuală de vânzare Giroc Avem spre vânzare o proprietate individuală situată într-o zonă liniștită din Giroc, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Detalii proprietate: 126 mp utili + aprox. 22 mp spații de depozitare dressing (integrate) ...

363 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare
10
2

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare

Ap 3 camere de vanzare Calea Urseni - 119.900 euro - 68 mp utili PARTER Living Bucătărie Dormitor 1 Dormitor 2 Baie Gradina 46 mp cu gazon La 7 minute de Spitalul Judetean 12 minute de centrul orașului Decomandat - posibilitate de BUCATARIE SEPARATA Zona Calea Urseni ( Zone Cafe 2 ) strada Amarilis ...

1763 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Inchiriez apartament 2 camere
14

Inchiriez apartament 2 camere

Proprietar, inchiriez apartament cu doua camere decomandat, 55 mp, etaj 1 , situat in Giroc strada Independenței . Apartamentul este complet mobilat și utilat , nou , se afla la prima închiriere . Hol de acces 6 m lungime. Loc de parcare în fața blocului . Nu se accepta animale de companie . Prețul este ...

55 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere,54 mp, zona Giroc
5

Apartament 2 camere,54 mp, zona Giroc

Blitz oferă spre închiriere un apartament complet mobilat, cu o suprafață de 54 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor cu dressing, sufragerie, bucatarie inchisa, baie cu cada, hol cu spații de depozitare ,un balcon deschis ...

54 m2

Giroc, Timis

Parcela teren padure Giroc 700mp
1
1

Parcela teren padure Giroc 700mp

Teren de vânzare 700 m în Giroc, lângă pădure 50.000 EUR Vând teren intravilan de 700 m situat în Giroc, într-o zonă liniștită, foarte aproape de pădure, ideal pentru construcția unei case sau investiție. Regim P+1+M Front stradal generos, drum acces pietruit Locație excelentă, aproape de drum ...

Giroc, Timis

Parcela 700 mp Giroc padure
1
2

Parcela 700 mp Giroc padure