Promovat
Teren intravilan - PUZ Lugoj / DN centura ocolitoare a Lugojului
6

O oportunitate rară pentru dezvoltare rezidențială în afara orasului Lugoj, la 800 m de oras, ocazie de dezvoltare - pensiune, case de vacanta si organizare evenimente. Terenul are o suprafață totală de 7.469 mp, este efectut PUZ de intrare in intravilan si urbanizare, este situat foarte aproape de orasul ...

7,469 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Casa la rosu
12

Casa la rosu

Casa noua P+1, 6 camere, constructie la rosu intabulata – teren concesionat 350 mp, cu posibilitate de cumparare. Situata in cartier rezidential in Lugoj, strada I. Maniu numar 15, zona Balta Lata : va prezentam o oportunitate excelenta de investitie: casa unifamiliala P+1, constructie noua, intabulata ...

618 EUR/m2 | 170 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament de vanzare  in Cotul Mic
14
3

Apartament de vanzare in Cotul Mic

Se propune spre vanzare apartament in Lugoj strada Viorelelor bl 35 scara B etaj 2, zona Cotul Mic. Cu o suprafata de 71 mp, se compune din 2 dormitoare ambele cu balcoane inchise, living, bucatarie, hol si baie. Toata instaltia de curent, sanitara inclusiv gaz au fost schimbate, intreg apartament a ...

1229 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Casa de vanzare
14
5

Casa de vanzare

Se vinde casa in Lugoj strada Damaschin Bojinca numarul 29. Cu o suprafata de 535 mp teren si aproximativ 170 mp construiti, corpul de locuit se compune din 2 camere mari la strada, 2 camere mai mici, camera de tranzit, baie, bucatarie, camara. In curte avem un foisor din lemn foarte bine intretinut, ...

1067 EUR/m2 | 150 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu două camere Micro 5
1
1

Vând apartament cu două camere Micro 5

Vând apartament cu camere în Micro 5, Lugoj. Semidecomandat cu vederea spre parcul din Micro 5. Apartamentul nu este renovat. 62,5 mp Parter 52000 euro negociabil Ideal pentru afacere, birou sau familie cu copii. Gradinita, scoala, magazine in apropiere. Accept prima casa sau credit ipotecar. Tel: Zero ...

839 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Spațiu comercial de închiriat Lugoj
5

Spațiu comercial de închiriat Lugoj

Închiriez SAD Lugoj, 3 vitrine pe două fronturi, una pe pietonal Al Mocioni, și două vitrine pe Bd. Coriolan Brediceanu prevăzut cu locuri de parcare publică amenajate. Adresa SAD este Coriolan Brediceanu nr 1, ap. 2 cu intrare pe colț în două uși din Al. Mocioni, suprafața totală construită este 171mp ...

123 m2

Lugoj, Timis

Vând spatiu Lugoj zona Ștrand
3
1

Vând spatiu Lugoj zona Ștrand

De vânzare spațiu de 67mp in Lugoj. zona Ștrand , destinat pt tratamente fizio-terapeutice

970 EUR/m2 | 67 m2

Lugoj, Timis

Spațiu comercial de închiriat
3

Spațiu comercial de închiriat

Închiriem spațiu comercial 120 mp ,în Lugoj vizavi de Jisk. Pentru mai multe detalii sunați la nr de tel .

120 m2

Central, Lugoj, Timis

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Vand teren agricol si un plat in Zgribesti 1

Vand teren agricol si un plat in Zgribesti

Vand teren agricol un plat si padure in Zgribesti. !9 km de Lugoj. tel

Lugoj, Timis

Garsonieră Lugoj  preț ușor negociabil
1
6

Garsonieră Lugoj preț ușor negociabil

Se vinde garsonieră în Lugoj, în Cartierul I.T.L., etajul 4, camera este renovata, izolată termic, geamuri termopan, pe jos parchet laminat, ușă metalică, se vinde așa cum este. Dotată cu mașină de spălat, frigider, dulap și pat. Contor de curent individual, canalizare, apă și țeava de gaz este la ușă. ...

950 EUR/m2 | 10 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament 3

Vând apartament

Apartament 2 camere ,semidecomandat, cărămida,central.

980 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Vind duplex în Lugoj ,merita luat în considerare.
6
2

Vind duplex în Lugoj ,merita luat în considerare.

Vind duplex deosebit in Lugoj,4 dormitoare, 2 bai, living și bucătărie open space.Imobilul beneficiaza de toate utilitățile si este situat pe strada Decebal în zona spitalului municipal.Suprafata este de 120 mp utili constructie și teren 365mp,balcon și terasa,pretul de 185000euro TVA 21%inclus poate ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Lugoj, Timis

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

780 EUR/m2 | 100 m2

Lugoj, Timis

Casa de vanzare, Lugoj
3
3

Casa de vanzare, Lugoj

Vand casa renovată complet situată in Lugoj, str.D.Bolintineanu, construită din cărămidă arsă,renovată la cheie,inclusiv acoperișul,ideală pentru o casă care caută o locuință. Compartimentare functionala-decomandata: 2 camere luminoase si bine proporționate 1 baie 1 living cu bucătărie open-space ...

882 EUR/m2 | 110 m2

Lugoj, Timis

Apartament de închiriat cu 1 camera
5
1

Apartament de închiriat cu 1 camera

Apartament cu 1 camera(bucătărie, baie hol, dormitor și balcon) utilat conform pozelor în cartier Micro4 la etajul 2.. Apartamentul e dotat cu următoarele electrocasnice: plita, cuptor, frigider, mașină vase, mașină rufe, cuptor microunde, aspirator, călcător, TV. Încălzire pe gaz. Internet și televiziune ...

50 m2

Lugoj, Timis

Apartament de inchiriat 3 camere  LUGOJ
8
2

Apartament de inchiriat 3 camere LUGOJ

Apartament 3 camere curat,mobilat cu toate utilitatile.

72 m2

Lugoj, Timis

Apartament de inchiriat
8
3

Apartament de inchiriat

Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și accesibilă. Locuința este complet mobilată cu mobilier nou și dotată cu toate utilitățile necesare pentru un trai confortabil. Detalii apartament: 2 camere (living + dormitor spațios) Bucătărie complet utilată: ...

90 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic
10
20

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic

Vand apartement decomandat in Lugoj , zona Cotu Mic, etaj Parter Apartamentul este compus din : * 3 camere decomandate + 1 dressing * 70 m2 * boxa proprie * complet izolat * centrala proprie * geamuri termopane rulouri metalice * usi interioare lemn de brad * se vinde partial mobilat Apartamentul ...

1082 EUR/m2 | 73 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament
9
16

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2,ca anexa are beci!Suprafață este de 70 m2..Bloc izolat de cărămidă...Apartamentul se afla pe Timisorii 110,blocurile vechii militare in spatele magazinului lui Boldea!Pretul este negociabil!

786 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Vand 5 hectare teren extravilan , sat Ohaba Forgaci.
2
2

Vand 5 hectare teren extravilan , sat Ohaba Forgaci.

Vand 5 hectare teren extravilan arabil sat Ohaba Forgaci , comuna Boldur , judet Timis. Pret 60000 Euro. Detalii la telefon

Lugoj, Timis

Vand 5 hectare teren arabil extravilan Ohaba Forgaci
3
4

Vand 5 hectare teren arabil extravilan Ohaba Forgaci

Vand 5 hectare teren arabil extravilan , situat in Ohaba Forgaci ,comuna Boldur,judet Timis. Pret 60000 Euro. Detalii la telefon

Lugoj, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare
5
2

Apartament cu 1 camera de vanzare

Apartament cu 1 camera de vânzare, confort 1, etaj 4 complet utilat și mobilat. Preț 43000 euro negociabil

1194 EUR/m2 | 36 m2

Lugoj, Timis

Apartament doua camere de vânzare complet mobilat și utilat.
10
1

Apartamentul se afla în Localitatea Lugoj județul Timiș și este situat aproape de centru, de facultatea Iosif Constantin Drăgan și de magazine. Apartamentul are două camere bucătărie baie,este izolat termic interior exterior are centrală termică proprie Viessmann, ușă exterioară metalică, uși interioare ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament două camere de vânzare în bloc de cărămidă complet mobilat și utilat.
10

Apartament doua camere bucătărie baie, două holuri complet mobilat și utilat de vânzare în localitatea Lugoj,județul Timiș,micro 1. Apartamentul este izolat exterior , centrală termică proprie , geamuri termopane, balcon închis cu termopan, interfon, climă (aer condiționat),boxă în beci, debara , ușă ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
3

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Vand teren
9
1

Vand teren

Vand teren extravilan cu suprafata de 76.200 metri la 3 km distanta de Lugoj, Strada Fagetului, dupa pensiunea Lois ,inainte de hanul Ana Lugojana. Locatia are 2 drumuri de access batatorite cu piatra, unul prin padure. Ambele drumuri care duc catre teren au santuri din beton pentru scurgerea apei, ...