Imobiliare Mosnita Noua Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Mosnita Noua Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat in Mosnita Noua
6
1

Apartament cu 3 camere decomandat in Mosnita Noua

Estate Group va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere situat la parterul unui imobil aflat in Mosnita Noua, langa Drumul Boilor , acces rapid către transport si magazine Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 52 mp + 8 mp balcon Compartimentare: • Antreu ...

2017 EUR/m2 | 52 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa individuala cu 5 camere si 147mp utili - Mosnita Noua - Comision 0%
20
6

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa individuala cu 5 camere si 3 bai, situata in localitatea Mosnita Noua, zona Salii de Sport. Proprietatea are o suprafata utila de 147,39 mp si un teren de 730 mp, construita in anul 2016, pe structura de beton si zidarie din caramida. Proprietatea se vinde ...

1798 EUR/m2 | 147 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Superb în Moșnița Nouă, lângă M.City LOCAȚIE EXCELENTĂ! Comisio
12

Duplex Superb în Moșnița Nouă, lângă M.City LOCAȚIE EXCELENTĂ! Comision 0% 360grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex situat într-o zonă excelentă din Moșnița Nouă, foarte aproape de M.City și toate facilitățile necesare: magazine, școli, mijloace de transport. O locație ideală pentru familii ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 5 camere - 365 mp teren - Asfalt - Pozitie ideala Mosnita
19
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter+Etaj+Pod cu 5 camere, 2 bai si 2 dressing-uri situat in localitatea Mosnita, zona Berlin, aproape de Lidl, Penny si statie de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 114,2 mp si un teren de 365 mp, construita in anul 2025, pe structura ...

1707 EUR/m2 | 114 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17
9

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex pe parter, 3 camere, 2 băi, Comision 0 – Calea Urseni
9

Duplex pe parter, 3 camere, 2 băi, Comision 0 – Calea Urseni (spre Moșnița Nouă) 360grade Imobiliare vă propune spre vânzare un duplex modern pe parter, ideal pentru cei care își doresc confort, funcționalitate și un spațiu exterior generos, situat într-o zonă în plină dezvoltare. Suprafață utilă: ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 3 camere - Mosnita Noua - toate utilitatile - finalizat
12
1

Descoperă echilibrul perfect între confort, intimitate și acces rapid către oraș, într-o locuință nouă, construită cu atenție la detalii, situată în una dintre cele mai căutate zone rezidențiale intr-un cartier bine cunoscut din Moșnița Nouă, in apropiere de noul Lidl. Această proprietate este alegerea ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

PUZ FINALIZAT! Ultimele 4 Parcele Disponibile
5
2

PUZ FINALIZAT! Ultimele 4 Parcele Disponibile

ULTIMELE 4 PARCELE DISPONIBILE! PUZ FINALIZAT! Parcele de teren intravilan situate intre Mosnita Noua si Albina, la doar 500m de Drumul Judetean 592! Îți prezentăm parcele de teren cu suprafețe între 675 mp și 703 mp, situate într-o zonă în plină expansiune, cu acces facil din strada Ștefănești. Situate ...

675 m2

Mosnita Noua, Timis

Cel mai nou cartier rezidential din Mosnita Noua!