Promovat
Casa spatioasa pentru familie | curte generoasa | liniste si intimitate
20
5

Casa individuala, perfecta pentru o familie care cauta spatiu, intimitate si confort. Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, o casa individuala cu 5 camere si 3 bai, situata in cea mai buna zona din Mosnita Noua – cartier Europa, cu acces rapid catre Kaufland, Lidl, Penny si statie ...

1169 EUR/m2 | 248 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, P+M, 78 mp utili, 315 mp teren - Mosnita Noua
12

ID Intern: P2001 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 5 camere, 78 mp utili, 315 mp teren, anul constructiei 2012 pozitionat excelent in Mosnita Noua. -Nivel - P+M -Suprafata teren - 315 mp -Teren liber - 211 mp -Suprafata utila - 78 mp -Terasa inchisa - 10 mp -Numar camere - 5 -Numar ...

2295 EUR/m2 | 78 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 5 camere - 365 mp teren - Asfalt - Pozitie ideala Mosnita
19
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter+Etaj+Pod cu 5 camere, 2 bai si 2 dressing-uri situat in localitatea Mosnita, zona Berlin, aproape de Lidl, Penny si statie de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 114,2 mp si un teren de 365 mp, construita in anul 2025, pe structura ...

1707 EUR/m2 | 114 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Nou Comision 0% - 175.000 euro - 4 camere !
15

Duplex Nou Comision 0% - 175.000 euro - 4 camere !

360 Grade Imobiliare va ofera spre vanzare o locuinta noua ! Compartimentare: La Parter: 1 Birou, 1 Living, Camera Tehnică ce le Unește, 1 Baie, 1 Bucătărie La Etaj: 3 Dormitoare, 1 Baie Dotări și Facilități: Încălzire în Pardoseală Fosă Septică Curent Gaz Gresie,Parchet, Faiantă, Vopsea Lavabilă Doze ...

1496 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DUPLEX DEOSEBIT - FINISAJE LA ALEGERE - ZONA BUNA - COMISION 0%
10

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un duplex foarte bine facut intr-o zona foarte buna din Mosnita , langa Calea Medves ! Imobilul dispune de 3 dormitoare , 2 bai , living si bucatarie open space ! Finisajele se pot alege de catre client in urma unui buget stabilit ...

1631 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar, inchiriez jumatate de duplex in Mosnita Noua, langa Kaufland
10
1

inchiriez jumatate de duplex,nemobilat, in Mosnita Noua, cartier Europa. parter: living cu bucatarie, open space, dormitor sau birou, baie cu dus si debara. etaj: doua dormitoare, baie cu cada, hol, acces in pod. teren curte 300mp

110 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Individuala - Mo #537;ni #539;a Noua (Calea Medve #537;) - Potential Mansardare - mobilat - gat
20

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare o casa individuala intr-o zona foarte buna din Mosnita Noua. Este o casa individuala situata in zona Calea Medves, o locatie care echilibreaza accesul rapid catre oras cu nevoia de liniste. Proprietatea se remarca prin doua atuuri ...

1999 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex,serena 3,str flautului
3
17

Duplex,serena 3,str flautului

Proprietar vând duplex str flautului, serena 3, 350 teren, ,110 utili,3 dormitoare, 2 bai,living, bucătărie, terasa acoperita, utilități apa,gaz,curent, canalizare, asfalt si trotuare, Duplex despărțit prin camera tehnica,termen de predare luna iunie

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Comision 0% Parcela teren duplex - drumul boilor - Mosnita
9
5

Comision 0% Parcela teren duplex - drumul boilor - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, situata la 2 minute distanta de Drumul Boilor, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 612 mp si cu front de 17,5 ml. Caracteristici teren: ...

612 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex modern - zona excelenta - finisaje la alegere
15

Duplex modern - zona excelenta - finisaje la alegere

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex intr-o zona de top din Mosnita ! Acest duplex nu incearca sa impresioneze prin artificii de design, ci prin organizarea logica a spatiului si amplasarea intr-o zona consolidata (Serena), unde infrastructura nu mai reprezinta ...

1695 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

4 camere/ 2 bai - Mosnita Noua - 145.000 Euro - Comision 0
15

4 camere/ 2 bai - Mosnita Noua - 145.000 Euro - Comision 0

4 camere/ 2 bai - Mosnita Noua - 145.000 Euro - Comision 0 360GradeImobiliare va propune spre vanzare un duplex modern, construit integral pe parter. Suprafata utila: 89 mp Suprafata teren: 348 mp Compartimentarea este foarte bine gandita si ofera spatii generoase si luminoase: ✔ Hol de acces spatios ✔ ...

1629 EUR/m2 | 89 m2

Mosnita Noua, Timis

Pachet 6 terenuri (2x500mp - 2x524mp - 533mp - 534 mp) Braytim Com 0
4

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un pachet de 6 terenuri situate în una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara – Braytim, ideale pentru dezvoltare imobiliară sau construcția de locuințe moderne. Zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către oraș, aproape de puncte de interes, ...

3,115 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0 | Centru medical cu 6 cabinete individuale | Mosnita Noua
20

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un centru medical modern si nou, situat în Moșnița Nouă, într-o zonă liniștită, aproape de multiple puncte de interes. Proprietatea se desfășoară pe o suprafață utilă de 261mp și este amplasată pe un teren de 440mp. Compartimentarea imobilului este următoarea: Subsol ...

2395 EUR/m2 | 261 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Parcela teren cu toate utilitatile si asfalt - Mosnita
13
5

Parcela teren cu toate utilitatile si asfalt - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare 35 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda in localitatea Mosnita, zona Calea Medves cu suprafate cuprinse intre 580 mp si 706 mp si cu fronturi cuprinse intre 19,36 ml ...

580 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Oportunitate investitie imobiliara: etaj intreg cu 3 apartamente - Comision 0%
18
2

Evand Homes va propune spre vanzare 3 apartamente, situate in Mosnita Noua, in zona noului Lidl, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2021, construit din beton si caramida. Proprietatile sunt amplasate la mansarda, o mansarda foarte inalta, ocupand un etaj intreg al unui imobil cu regim ...

1081 EUR/m2 | 139 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren 5 hectare compact, front stradal 95m, la viitorul Drum Judetean Urseni-Giroc
3
3

De vânzare teren extravilan în suprafață de 5 hectare, situat într-una dintre cele mai promițătoare zone de dezvoltare din estul Timișoarei, între Urseni - Giroc - Centura Est. Localizare & acces Poziționat direct pe drum județean Giroc - Urseni - Centura Est Front stradal generos: 95 metri La distanță ...

50,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex cochet, zona excelenta, drum asfaltat , toate utilitatile
13

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex cu arhitectura moderna, situata intr-o zona linistita din Mosnita Noua, ideala pentru o familie care isi doreste confort si intimitate aproape de Timisoara. Proprietatea, construita in anul 2020, se remarca prin calitatea ...

1894 EUR/m2 | 85 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala - smart - moderna - curte amenajata - zona TOP
13

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare o casa individuala moderna intr-o zona de TOP din Mosnita Noua ! Casa este pe parter cu acoperis tip terasa ! 3 dormitoare 2 bai mobilate si utilate bucatarie care se poate inchide usor si living open space Mai multe detalii ...

2625 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

5 camere. Utilitati. Asfalt. La 4 minute Lidl. Se preda mobilata.
20

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Noua, cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 130 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 324 mp, cu front stradal de 9 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17
9

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita noua. Pozitie foarte buna. Se pot face 3 dormitoare
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua la 2 minute de Esso,cu regim de inaltime Parter + Mansarda. - suprafata utila de 114 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 272 mp, cu front stradal de 7.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; ...

600 m2