Promovat
COMISION 0% Casa individuala cu 5 camere si teren de 792 mp, zona Mosnita Noua!
20
13

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune de vanzare in exclusivitate o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 165 mp si teren 792 mp. Anul constructiei este ...

1812 EUR/m2 | 165 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare, Mosnita-Noua, Timis
6
1

Teren de vanzare, Mosnita-Noua, Timis

Albina - Mosnita-Noua - Buzias - Timisoara Pret: 80 euro mp Suprafata : 18.600 mp sau posibilitate de dezmembrare pentru 5.000 mp Descoperiți oportunitatea perfectă de a investi într-un teren agricol excepțional, situat în pitoreasca localitate Albina. Cu o suprafață generoasă de 18.600 mp, acest ...

18,600 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu o camera nemobilat de vanzare, Mosnita Noua
7

Apartament cu o camera nemobilat de vanzare, Mosnita Noua

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, spatios si luminos, situat in Mosnita Noua, o zona linistita si bine pozitionata cu acces rapid spre Timisoara, cu acces facil catre scoli, statii de autobuz, supermarketuri , magazine de zona, parcuri. Suprafata utila: ...

1935 EUR/m2 | 39 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita
14
3

Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex despartit prin camera tehnica cu 4 camere si 2 bai, situat in localitate Mosnita. Proprietatea are o suprafata utila de 110 mp si un teren de 350 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton si zidarie din caramida portanta. Compartimentare: - ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex cu 4 camere in Mosnita Noua Comision 0%
10

Duplex cu 4 camere in Mosnita Noua Comision 0%

Estate Group va prezinta spre vânzare un duplex pe etaj, situat într-o zonă liniștită și bine poziționată din Moșnița Nouă – la doar câteva minute de oraș. Imobilul dispune de o suprafață utilă de 100 mp și un teren generos de 300 mp, oferind confort, spațiu și intimitate. Termen de finalizare martie ...

1389 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar-Casă individuală (4 camere+living+3băi) Moșnița Nouă-asfalt
10
11

Mai este disponibilă o singură casă " Casa e gata, mâine te muți!" CASĂ - PREMIUM MOSNITA NOUĂ 0% COMISION DIRECT PROPRIETAR Accept verificarea de către un EXPERT TEHNIC IMOBILIAR Există poze și documente pt toate etapele executiei. Casa are un regim de înăltime P+1E(2 Placi) +Pod(cu scara acces) Suprafata ...

2131 EUR/m2 | 107 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex pe parter Bucovat la asfalt
14

Duplex pe parter Bucovat la asfalt

360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare o casă situată în Bucovăț, într-o zonă liniștită, cu acces direct la drum asfaltat. Proprietatea are o suprafață utilă de 59 mp și este amplasată pe un teren de 250 mp. Compartimentarea este practică și include două dormitoare, living open space cu bucătăria ...

1661 EUR/m2 | 59 m2

Mosnita Noua, Timis

Casă Individuală Mobilată & Utilată | Toate Utilitatile Moșnița Nouă |
20

360GradeImobiliare îți oferă o casă individuală perfectă pentru mutat imediat, complet mobilată și utilată doar vii cu valiza. Caracteristici principale: Suprafață teren: 500 mp Suprafață utilă: 95 mp Construcție pe parter fără scări Living open space cu bucătărie 3 dormitoare confortabile 2 băi moderne Terasă ...

2421 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita
14
3

Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

5 camere. Utilitati. Asfalt. La 4 minute Lidl. Se preda mobilata.
20

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Noua, cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 130 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 324 mp, cu front stradal de 9 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17
9

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita noua. Pozitie foarte buna. Se pot face 3 dormitoare
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua la 2 minute de Esso,cu regim de inaltime Parter + Mansarda. - suprafata utila de 114 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 272 mp, cu front stradal de 7.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren  mosnita strada romanesti
6
1

Teren mosnita strada romanesti

Teren intravilant in zona mosnita 781 mp front 19 utilitati ,.pretul de vanzare este 95000 euro comisionul agentiei 2% d-na gruia 0745699071

781 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex 4 camere | 2 băi | Moșnița Nouă - Calea Medveș Comision 0
12

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un duplex modern în Moșnița Nouă, situat pe Calea Medveș, într-o zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă: 94 mp Teren: 287 mp Front stradal: 8 ml Compartimentare ideală pentru familie: 3 dormitoare spațioase Living open-space cu bucătărie 2 băi ...

1649 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
vanzare teren strada  CASTORULUI
6
6

vanzare teren strada CASTORULUI

oferim spre vanzare teren 704mp cu frontur 17mp,zona de case noi,strada castorului i.pret 55, euro mp + comisionul agentiei 700 euro d-na gruia utilitatile vor fii anul viitor dar se vor achita la vecini care le aduc

704 m2

Mosnita Noua, Timis

teren mosnita strada alexandra 3

teren mosnita strada alexandra

oferim spre vanzare teren 529 mp fs 22 mp,localitatea mosnita strada catalina utilitati curent , ,gaz,. si in toamna se itroduce apa pre t55000 euro +comisionul agentiei d-na gruia 0745699071

529 m2

Mosnita Noua, Timis

 teren mosnita strada transilvania
7
2

teren mosnita strada transilvania

oferim spre vanzare parcela de teren 511mp, , utilitati la 50 mp.terenul se afla in mosnita noua pe partea stanga strada Transivania pretul este 70000 euro +comision agentie