Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Aradului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
5
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Închiriere apartament o camera , situat în zona Aradului, o zonă liniștită și bine conectată, cu acces rapid la mijloacele de transport în comun, centre comerciale, școli și parcuri.

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Inchiriez apartament cu 1 camera, aproape de facultatea de Agronomie, mobilat, utilat si cu centrala proprie. Se afla la etajul 2, cu o suprafata de 32 mp.

32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie
20
1

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2140 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
4
20

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament situat in zona Aradului. Un apartament cu 2 camere, utilat si mobilat complet, cu o suprafata de 47 mp, fiind situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Apartamentul este situat intr- o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun dar si a magazinelor ...

47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Aradului
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Aradului, situata la etajul 1, suprafata de 27 mp, complet utilata si mobilata. Va asteptam la vizionari!

27 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
3
188

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului, la 1minut de statii mijloace de transport in comun.Apartamentul este retras, linistit, etajul 2. Este model mare, 25mp, decomandat. Are centrala proprie, tamplarie termopan. Baie cu dus.Se inchiriaza mobilat cu mobila stil vechi dar in stare ...

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
4
160

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere la Banu Construct pe Grigore Popa complet mobilat si utilat . Suprafata este de 45 mp , etaj 2 . Va asteptam la vizionare!

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat  mobilat utilat
10

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat mobilat utilat

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 73,56 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 bai, o bucatarie, 3 balcoane si un coridor. Apartamentul este renovat ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Aradului
3
148

De inchiriat garsoniera in zona Calea Aradului

Inchiriez garsoniera Calea Aradului , langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter. Pentru mai multe informatii , puteti apela la nr afisat in anunt!

20 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Calea Aradului
4
252

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Calea Aradului

Oferim apartament cu 2 camere decomandat, 50 mp2, baie, bucatarie inchisa, complet utilata, situat in Calea Aradului la 10 minute de mers fata de Iulius Mall, la etaj 3 5 in bloc izolat recent. Apartamentul este mobilat si utilat complet: masina de spalat, frigider, aragaz, TV, cablu TV+internet, incalzire ...

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului decomandat amenajat centrala proprie doua balcoane
6

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la parter cu balcoane, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 65 mp, apartamentul este compus din 3 camere, 2 bai, o bucatarie, doua balcoane si un coridor. Apartamentul este ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
3
268

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

De inchiriat apartament cu o camera situat in zona Aradului in spatele spitalului Premiere. Este mobilat exact ca in fotografii si are centrala proprie pe gaz. Etaj 1 , suprafata 30 mp.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera  zona Aradului
4
15

De inchiriat apartament cu o camera zona Aradului

Apartament o camera de inchiriat, mobilata si utilata complet. Se află pe Calea Aradului, în apropierea mall urilor Auchan Nord, Iulius Town și a campusului Universitar USAMV, acces la supermarket-uri (Lidl, Penny), piețe locale și stații de transport în comun (autobuz, tramvai, taxi)

27 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez o camera la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp, situat in zona Aradului, utilat si mobilat complet.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,la etajul 1,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Apartamentul este situat intr-o zona buna,oferind acces facil la statii de tramvai in comun,supermarketuri,magazine,parcuri,etc. Persoanele care sunt interesate,sunt ...

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton si ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartmanet 1 camera in zona Aradului
3
198

De inchiriat apartmanet 1 camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera, decomandat, etaj 3, suprafata 35 mp, balcon inchis, centrala proprie pe gaz, utilat si mobilat decent.

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului
14
3

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului

De inchiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Armoniei, într-o clădire nouă, la etajul 1, bloc cu lift, certificată Green Homes -eficiență energetică, Suprafață utilă: 55 mp. Compartimentare: living cu bucătărie open-space, dormitor, baie, hol și balcon. Mobilat și utilat complet, cu mobilier și ...

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului etaj 2 amenajat si mobilat integral
5

Vand apartament 2 camere Aradului, semidecomandat, confort 1, situat la etajul 2, bloc cu 4 etaje, an constructie 1984 cu o suprafata utila de 44 mp, incalzire Colterm cu posibilitate de centrala proprie, avand urmatoarele amenajari: gresie ,faianta, parchet lemn masiv in stare foarte buna, usa intrare ...

1977 EUR/m2 | 44 m2