Imobiliare Timisoara Balcescu Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Balcescu Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu
5
28

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu

Apartament 2 camere, zona centrala, linistita, pe strada Sorin Titel (Piata Balcescu), etaj 3 4, complet mobilat si utilat. Vecinitati: Langa Piata Balcescu, Universitatea de Vest, Facultatea de Arhitectura. La 10 minute pe jos de Piata Victoriei si Piata Unirii, conexiuni foarte bune cu toate mijloacele ...

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva
7
1

Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Balcescu- Elisabetin, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, situat la parter intr-un imobil P+1. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, ...

1576 EUR/m2 | 38 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Balcescu
3
59

De vanzare garsoniera in zona Balcescu

Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu
3
23

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu
3
83

De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu

Inchiriez apartament 1 camera in zona Balcescu la etajul 3 . Apartamentul este situat la 10 minute de facultati . Acesta este mobilat, utilat , iar suprafata sa este de 30 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu
10
7

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu

De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 275.000 Euro, putin negociabil+comisionul ...

1100 EUR/m2 | 250 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat spatii pentru birouri in vila, zona Balcescu
11
1

De inchiriat spatii pentru birouri in vila, zona Balcescu

De inchiriat spatii pentru birouri in vila, parter, cladire de birouri, nu este SAD, spatiu in suprafata de 14 mp la pretul de 170 Euro+TVA si spatiu in suprafata de 25 mp la pretul de 300 Euro+TVA, la pretul chiriei se adauga si cheltuielile de intretinere, grupuri sanitare pe hol, incazire centrala ...

14 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

 De inchiriat garsoniera in zona Balcescu
3
98

De inchiriat garsoniera in zona Balcescu

Inchiriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, utilata si renovata recent, centrala proprie pe gaz la etajul parter

25 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu  2 camere de inchiriat zona Balcescu
5
19

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Balcescu

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Balcescu. Apartamentul este decomandat, suprafata utila 49mp, etaj 3. Pentru mai multe detalii la numarul de telefon.

49 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu
4
143

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu

De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. Zona Balcescu, langa UPT.

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu
6
17

De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera de 37mp in zona Balcescu. Situat la etajul 4, este complet mobilata si utilata, incalzire de la oras. Este aproape de statii de tramvaie, autobuze, la doar 10minute de mers pe jos de Politehnica. Alte informatii la numarul de telefon afisat. Va aspteptam ...

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament o camera - zona Balcescu
3
1

Apartament o camera - zona Balcescu

Va ofer spre inchiriere apartament o camera zona Balcescu , suprafata 25 mp , parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat fiind foarte aproape de mijloace de transport in comun . Pentru mai multe informatii ma puteti contacta telefonic!

Balcescu, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Balcescu
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Balcescu

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Balcescu,la etajul 1,avand o suprafata de 30 mp,utilata si mobilata modern cu toate cele necesare. Pozitionarea ei face ca accesul la universitati sa se faca usor ,fiind idela pentru studenti sau tinerii angajati. Persoanele care sunt interesate de vizionare ...

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu  2 camere zona Balcescu
4
27

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Balcescu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere, o suprafata utila de 50 mp, Balcescu, Str Sorin Titel, decomandat, etaj 1 3. Se accepta animale de companie si este foarte aproape de mijloacele de transport in comun

50 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez spațiu comercial Piata Crucii- Bălcescu
10
3

Proprietar închiriez spațiu comercial zona Piata Crucii. Este situat langa biserica ortodoxă din Piața Crucii cu aer condiționat.

24 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Fara Comision Garaj in Proprietate
3
5

Fara Comision Garaj in Proprietate

FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare garaj in proprietate cu CF propriu situat in zona Balcescu. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 17 mp utili. Dispune de apa si curent. Pretul solicitat de proprietar este de 18.500 euro. Detalii la telefon 0730.128.288

1088 EUR/m2 | 17 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu
14
6

Apartament zona Balcescu

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288

1731 EUR/m2 | 26 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2