De inchiriat apartament 2 camere in zona Balcescu
De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. 52 mp Zona Balcescu, langa UPT.
52 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:46
Anunțuri promovate – Vezi toate
52 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:46
Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...
1550 EUR/m2 | 20 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:38
District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial, complet renovat in zona Balcescu, foarte aproape de Parcul Crucii, Complexul Studențesc, Sala Olimpia si multe alte puncte de interes. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, avand ...
23 m2
balcescu, Timisoara, Timis
6 mai
District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial spațios si deosebit, complet renovat in zona Balcescu, foarte aproape de Parcul Crucii, Complexul Studențesc, Sala Olimpia si multe alte puncte de interes. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii ...
55 m2
balcescu, Timisoara, Timis
6 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Se inchiriaza apartament o camera complet utilat si mobilat , etaj 1 , suprafata 28 mp . Apartamentul este in apropiere de facultati , magazine alimentare si mijloace de transport la indemana.
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 14:03
Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă și luminoasă, situată într-o zonă centrală și liniștită Bălcescu, una dintre cele mai bine cotate zone ale Timișoarei. Garsoniera este situata la 5 minute de mers pe jos de Piața Bălcescu, aproape de mijloace de transport, magazine, farmacii, parcuri ...
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 14:00
Apartament cu 1 camera de inchiriat, bine amenajat, cu toate dotarile, utilat si mobilat, in zona Balcescu, in apropierea mijloacelor de transport, parcuri, magazine, etc. Suprafata utila este de 30mp si se afla la etajul 2.
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:58
Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera,zona Balcescu,la etajul 1,avand o suprafata de 40 mp,este mobilata si utilata complet. Este ideala pentru studenti,deoarece in apropiere se afla magazine precum Profi,Mega Image,farmacii,fast-food-uri,rsetaurante,terase,etc. Inchiriera se face imediat,dar ...
40 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:54
52 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:46
Inchiriem apartament de 2 camere in zona Balcescu cu o suprafata de 52 mp , situat la etajul 3 din 4. În apropiere se găsesc numeroase mijloace de transport în comun, magazine, cafenele, restaurante, farmacii, parcuri și instituții de învățământ. Cartierul Bălcescu este potrivit atât pentru profesioniști, ...
52 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:21
Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...
1677 EUR/m2 | 31 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:16
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere o garsoniera cu 1 camera, spatioasa si luminoasa, situata in zona Balcescu, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru o persoana serioasa, student sau chiar cuplu care isi doreste o locuinta unde sa se simta confortabil ...
40 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:15
Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă și luminoasă, situată într-o zonă centrală și liniștită Bălcescu, una dintre cele mai bine cotate zone ale Timișoarei. Garsoniera este situata la 5 minute de mers pe jos de Piața Bălcescu, aproape de mijloace de transport, magazine, farmacii, parcuri și ...
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:11
Inchiriez apartament 1 camera in zona Balcescu la etajul 3 . Apartamentul este situat la 10 minute de facultati . Acesta este mobilat, utilat , iar suprafata sa este de 25 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !
25 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 13:11
Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Balcescu,la etajul 1,avand o suprafata de 30 mp,utilata si mobilata modern cu toate cele necesare. Pozitionarea ei face ca accesul la universitati sa se faca usor ,fiind idela pentru studenti sau tinerii angajati. Persoanele care sunt interesate de vizionare ...
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:55
Inchiriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, utilata si renovata recent, centrala proprie pe gaz la etajul parter
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:43
Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...
1705 EUR/m2 | 44 m2
balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:37
Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...
1875 EUR/m2 | 60 m2
balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:37
Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, 35 mp, Zona Balcescu, str. Cozia, central, aproape de Politehnica si UVT. Complet mobilat si utilat: frigider, masina de spalat, masa de calcat. Are centrala proprie pe gaz. Geamuri termopan. Calorifere aluminiu. Baie spatioasa cu cada.
35 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:34
Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se inchiriaza complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 30 mp2, langa facultatii si zona de centru.
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:30
De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg
2496 EUR/m2 | 24 m2
balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:27
Ap. 2 camere mobilat și utilat situat în zona Balcescu. Se inchiriaza pe termen lung , etaj 3 , 45 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati !
45 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:22
Se da spre inchiriere un apartament in zona Balcescu Elisabetin. Apartament mobilat si utilat cu cele necesare, este aproape de mijloace de transport, marketuri si chiar si de Politehnica (10-15min de mers pe jos) fiind intr-o zona semicentrala. Apartamentul este format din 2 camere, dormitor + living, ...
48 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:22
De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 320.000 Euro+comisionul agentia ...
1280 EUR/m2 | 250 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:22
Apartament de inchiriat in zona Balcescu,suprafata de 28 mp, etajul 2, poziționată ideal între două mari centre universitare. Ideală pentru studenți sau tineri angajați. Pentru detalii și programare vizionare, sunați.
28 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:21
De inchiriat spatii pentru birouri in vila, parter, cladire de birouri, nu este SAD, spatiu in suprafata de 14 mp la pretul de 170 Euro+TVA si spatiu in suprafata de 25 mp la pretul de 300 Euro+TVA, la pretul chiriei se adauga si cheltuielile de intretinere, grupuri sanitare pe hol, incazire centrala ...
14 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:20
Vand apartament 2 camere , renovat , geamuri termopan , suprafata 40 mp etaj 1 . Imobilul se vinde cu tot ce este in el !
1500 EUR/m2 | 40 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:15
ID intern: C5127 Spatiu Comercial - birou de inchiriat în Timisoara - COMISION 0% FOXFORT Imobiliare propune spre inchiriere spatii de birou, situate in Timisoara, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Are structura din beton, material zidarie caramida, este construit in anul 2000, renovat 2020. ...
65 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:14
Inchiriez garsoniera decomandata et.3 mobilata utilata recent . Suprafata utila este de 26 mp. Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati!
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:13
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Bălcescu , o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...
54 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:11
Garsoniera de inchiriat in zona Balcescu,la parter,avand o suprafata de 28 mp,este utilata cu toate cele necesare si mobilata modern. In imediata sa apropiere se afla statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,facultati,banci,farmacii,etc. Se accepta si animale de companie. Asteptam sa ne ...
28 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:00
Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 cameră in zona Balcescu, care ofera o suprafata utila de 27 mp, etaj 1. Locație bună pentru acces rapid spre centrul orașului. Mobilata si utilata perfect pentru studentii. Pentru detalii, sunați la numărul afișat.
27 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:57
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Balcescu. Suprafata utila de 46mp la un etaj intermediar, etajul 2. Complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Este disponibil imediat pentru inchiriere. Zona este una buna, aproape si de facultati, cu magazine in jurul ei. Sunati la numarul de ...
46 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:57
Apartament cu 1 cameră in zona Blacescu pe str.Cluj,suprafata de 32 mp, la etajul 1. Acces rapid spre UPT și UVT, aproape de parcuri și transport. Pet friendly ideal pentru studenți cu animale de companie.
32 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:51
De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. Zona Balcescu, langa UPT.
52 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:50
FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare garaj in proprietate cu CF propriu situat in zona Balcescu. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 17 mp utili. Dispune de apa si curent. Pretul solicitat de proprietar este de 18.500 euro. Detalii la telefon 0730.128.288
1088 EUR/m2 | 17 m2
balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288
1731 EUR/m2 | 26 m2
balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:46
Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 3 3 + ACOPERIS Model cu vedere pe 2 parti Amenajare interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, calorifere, aer conditionat; Centrala ...
90 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:45
Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere, o suprafata utila de 50 mp, Balcescu, Str Sorin Titel, decomandat, etaj 1 3. Se accepta animale de companie si este foarte aproape de mijloacele de transport in comun
50 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:41
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:33
Dam spre inchiriere un apartament cu o camera de 37mp in zona Balcescu. Situat la etajul 4, este complet mobilata si utilata, incalzire de la oras. Este aproape de statii de tramvaie, autobuze, la doar 10minute de mers pe jos de Politehnica. Alte informatii la numarul de telefon afisat. Va aspteptam ...
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:31
De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308
1990 EUR/m2 | 100 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:22
Inchiriere apartament cu 2 camere zona Balcescu!! Zona linisita, incojurata de farmacii, ATM-uri, patiserie, cofetarie, maganize, statii de transport in comun, parcuri. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Este la etajul 3 al blocului cu 5 etaje, cu o suprafata utila de 43mp. Se poate ...
43 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:19
Apartament modest de inchiriat, format din camera, hol intrare, baie si bucatarie. Zonă liniștită, aproape de Piața Bălcescu, mijloace de transport public, restaurante, farmacii și Iulius Town.
24 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:03
Apartamentul este situat la etajul 3 in zona Balcescu (zona centrala). Are suprafata utila de 45 mp si este compus din living open space cu bucataria si locul de luat masa , un dormitor , o baie cu cada . Apartamentul este imediat ocupabil. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati
45 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 11:02
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:52
Inchiriez apartament 1 camera ,complet mobilat si utilat, centrala termica,usa metalica,geamuri termopan, parchet, etc.Imobilul are o suprafata de 34 mp si se afla la etajul 2 4.
27 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:47
Va prezentam spre inchiriere garsoniera mobilata , si utilata complet, situata la etajul 3 , zona Balcescu langa Upt. Suprafata utila este de 36 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma apelati la numarul de telefon din anunt!
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:47
Se prezinta o garsoniera situata in zona Balcescu,foarte aproape de UPT,la etajul 3,avand o suprafata utila de 32mp, mobilata si utilata complet. Zona este una buna,in special pentru studenti,deaorece gasesc in imediata apropiere universitatile UPT,UVT,Facultatea de Economie,dar si mai multe magazine,ATM-uri,farmacii,banci,parcuri,terase,etc. Apartamentul ...
32 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:46
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Balcescu, compus din living, bucatarie, dormitor, baie, hol. Este situat in aproprierea Facultatii de Vest, la 2 minue de Facultatea de Constructii si Arhitectura si la 10 minute de Complex. Apartamentul se inchiriaza complect mobilat si utilat.
55 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:46
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:45
Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...
1590 EUR/m2 | 100 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:45
De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644
1625 EUR/m2 | 120 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:41
Oferim apartament 2 camere 50 metri de Piata Balcescu cu 2 camere, etaj 1 total renovat si mobiliat. Apartamentul este mobilat si utilat (aragaz, frigider, vesela, tacamuri, masina de spalat, tv, termopane).
50 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 10:39