Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
10

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter in Braytim complet finalizat
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, de vanzare, zona Braytim, Timisoara
11
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere ,decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje, intr-un bloc nou construit in 2024, In zona Braytim, Giroc, judetul Timis. Apartament are o suprafata utila de 53mp +balcon de 4 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - ...

1877 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare, 32mp utili+4mp balcon, zona Braytim
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in zona Braytim apartinand de Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Kaufland, Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, Gradinita la o ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere LUX la cateva minute Biserica Tosca Musicescu
6

Va oferim spre vânzare apartament cu o cameră modern și luminos, situat într-un imobil nou finalizat în anul 2022. Locuința este ideală pentru cei care caută confort, eficiență energetică și finisaje de calitate. Specificații principale: Suprafață: 32 mp utili + balcon; Etaj: 3 din 4, fara lift An ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara Braytim
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara Braytim

Va propunem spre vanzare apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu living + bucatarie open space, situat la intrarea în Giroc, la aproximativ 200 m de strada Gospodarilor (Timisoara), într-o zona lini?tita, cu strada asfaltata si acces rapid catre oras. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3 ...

2122 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 78 mp, zona Braytim
9

Apartament 3 camere, 78 mp, zona Braytim

Blitz vă propune spre închiriere un apartament modern, complet mobilat, cu o suprafață de 78 mp. Apartamentul este luminos și bine compartimentat, ideal pentru o familie sau un cuplu, oferind un nivel ridicat de confort. Locuința dispune de două dormitoare, o bucatarie open-space, o baie și un hol generos, ...

78 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim
3
19

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 47 mp

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Braytim
3
185

De inchiriat apartament cu o camera zona Braytim

Inchiriez apartament o camera 35 mp cu balcon , situat la etajul 3 Apartamentul este mobilat modern si utilat , aragaz-hota , masina de spalat, frigider , tv, aer conditionat.

35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamene cu 2 camere FINISAJE MODERNE Braytim Giroc
12

Apartamene cu 2 camere FINISAJE MODERNE Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere, diferite tipuri, intre 50 si 58 mp utili, modele cu bucatarie separata sau open-space, racordat la toate utilitatile, incalzire in pardosea, balcoane inchise din proiect in tamplarie cu geam termoizolant si incalzite prin pardosea, centrala termica, ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere TERASA DE 14 MP la 3 minute de magazinul Penny GIROC
14

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand SAD , open space,ideal cabinet, comercial,birouri, si nu numai...
6
2

Vand spatiu comercial,SAD PREMIUM,105 MP util + 125 MP in fata spatiului (TERASA , PARCARE SAU EXPUNERE),str, NUFERILOR (IOAN TUCULESCU),curent trifazic,apa-canal,gaz,gresie-faianta,clima,centrala gaz,alarma,camere video,internet-tv, rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,iluminare led,suprafata ...

2048 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
66

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriere apartament cu o camera , etajul 4 , mobilat si utilat complet. Suprafata imobilului este de 30 mp. Zona linistita cu mult spatiu verde. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat!

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrală Proprie Bloc Cu Lift Zona Braytim ESO
6

Lux 2 Camere Centrală Proprie Bloc Cu Lift Zona Braytim ESO

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat lux, centrală proprie, aer condiționat, su: 50 mp plus balcon de 8 mp, situat la etajul 4 din 8 bloc cu lift, 1 loc de parcare privat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Dotari: -Centrala termica proprie Immergas -Plita ...

58 m2