Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: 521mp - pt casa individuala
3
2

IM Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in zona Braytim cu o suprafata de 521 mp Terenul se situeaza la capatul strazii Mures in zona Braytim. Utilitatile sunt langa parcela. Pentru mai multe informatii sunati la numarul din anunt!

521 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere la etajul 1 complet finalizate in Braytim.
10
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Braytim, intr-un bloc nou, finalizat, ce imbina perfect linistea unei zone rezidentiale cu proximitatea facilitatilor urbane. Cu o suprafata utila de 47 mp si o terasa de 6 mp, locuinta te intampina cu un sentiment de echilibru ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Decomandat 2 Camere Centrală Proprie Etaj 1 Braytim
5
1

Apartamnet cu 2 camere, mobilat și utilat, mobilă fiind făcută pe comandă, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie nouă cu încălzire prin pardoseală aer condiționat nou, su: 56 mp plus balcon, 1 loc de parcare trecut în Cf, La câteva minute de mers pe jos de ESO, Școala, Grădiniță și foarte ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
1 Cam--Braytim-5 Min de Spitalul Judetean-Mobilat-Utilat-34MP-Loc de Parcare-330 Euro
12

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, decomandat, situat intr-un complex rezidential nou, in zona Braytim, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
124

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba 6 camere -zona foarte buna-Braytim Timisoara
20
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala D+P+1E, cu 6 camere, situata in Braytim intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. Proprietatea are o suprafata de 273 mp utili, construita pe un teren de 300 mp. Finisajele sunt de foarte ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vino sa-l vezi, iti va placea.105 MPU+terasa 18 MPU, bloc 2008, loc de parcare. Braytim-Tosca
17
1

. Vindem apartament in zona Tosca-Braytim, cu loc de joaca in vecinatate, Profi, Biserica Ortodoxa, zona verde, cu 2 camere (se poate recompartimenta usor in 3 camere), dispus pe 2 nivele (consultati schita) din constructie, cu scara interioara, 105 mpu+18 mpu de terasa pe bune, cu vedere panoramica, ...

1295 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern. Pret Negociabil
8
3

. Vindem apartament situat in Braytim (pozitie super buna, merita vazut), bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. fiind bloc ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
120

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament in zona Braytim . Apartamentul este compus din 1 camera , baie , bucatarie si un hol. Finisajele sunt de calitate. Internet cu fibra optica si router wireless sunt trase .Contine si 2 TV dintre care unu este smart TV. Suprafata apartamentului este de 36 mp si este situat la parter ...

36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2