Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 5 camere
12

Duplex cu 5 camere

Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...

135 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriere apartament cu o camera , etajul 4 , mobilat si utilat complet. Suprafata imobilului este de 30 mp. Zona linistita cu mult spatiu verde. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat!

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Braytim
3
122

De inchiriat apartament 1 camera in zona Braytim

Inchiriez apartament o camera zona Braytim , 35 mp , etaj 1 . Apartamentul este complet mobilat si utilat si se afla la prima inchiriere . Loc de parcare inclus . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati!

35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Braytim
5
6

De inchiriat apartament 2 camere zona Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...

56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

inchiriez ap 2 camere zona Braytim
9
1

inchiriez ap 2 camere zona Braytim

inchiriez ap 2 camere, zona braytim, et 1 din 3, mobilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, balcon, lift, loc de parcare. Fara animale de companie.

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim
4
1

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Braytim,decomnadat,la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,utilat si mobilat complet,cu cheltuieli mici. Apartamentul detine un balcon inchis,este dotat deasemenea cu centrala proprie si aer conditionat. Se accepta si animale de companie. Pentru detalii ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai
7
3

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai

Vand casa insiruita in zona Braytim - CF de Timisoara, aproape de strada Tosca. Spatioasa - 125 mp utili, teren de 160 mp, 4 camere, 3 bai, garaj, finisaje la alegere, integral din caramida, perete despartitor dublu, izolatie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Pret 250.000 Eur. - TVA inclus. ...

2000 EUR/m2 | 125 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim
3
19

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 47 mp

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
6

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
21

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camere situat in zona Braytim,are o suprafata utila de 33 mp,situat la etajul 2, într-un cartier aerisit, cunoscut pentru străzile curate și apropierea de traseele ce duc spre sudul orașului. Locul este potrivit pentru cei care preferă un ritm mai liniștit, dar ...

33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere - zona  Braytim
3

Apartament 2 camere - zona Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamanet 2 camere Zona  Braytim
3

Apartamanet 2 camere Zona Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Braytim
3

Apartament o camera zona Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vanzare apartament 2 camere zona Braytim
5
11

vanzare apartament 2 camere zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , etaj 3 in zona Braytim. Se vinde mobilat exclusiv

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere ingrijt Braytim langa Uzina de apa, etajul 1, centrala, clima, loc parcare
7
1

Novus Imobiliare va ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament cu 2 camere din zona Braytim, situat pe str. Anemonei aproape de Uzina de Apa si Villa Vitoria. *Etajul: 1 1. *Model: open-space, confort 1, 48mp + terasa 4mp. *Imobil tip vila cu doar 8 apartamente. *Loc de parcare. *Incalzire ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism
8

Teren intravilan 5000 mp Braytim urbanism

De vânzare teren intravilan lqnga Muzeul de Apa zona Braytim intre case intrare de pe 2 in apropiere de strada Vasile Voiculescu exista posibilitatea de dezmembrare in 2 parcele a cate 2500 mp fiecare. Strada asfaltata intre case utilitățile in fata front de 18 mp.Pret 180 euro mp negociabil. URBANISM ...

5,000 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 2 camere decomandat | 69 mp utili | Parcare inclusă
8

Vă prezentăm un apartament spațios cu 2 camere decomandate, situat în Timișoara, Str. Gavril Musicescu, într-un imobil construit în 2015. Apartamentul este nou, cu amenajări finalizate în 2026, oferind posibilitatea de a-l achizitiona complet finisat, mobilat și utilat. Suprafață utilă: 69 mp Etaj: 3 ...

1552 EUR/m2 | 69 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2