Spatios si calitativ in Braytim
Apartamentul este la prima închiriere,mobilat si utilat lux cu loc de parcare în curtea interioara
80 m2
braytim, Timisoara, Timis
ieri 05:17
Anunțuri promovate – Vezi toate
80 m2
braytim, Timisoara, Timis
ieri 05:17
De vanzare apartament cu 1 camera cu o suprafata de 33 mp utili (incluzand terasa de 5.5 mp utili) Bloc nou 2024 Loc parcare CF inclus. Apartamentul se afla situat pe stada Mussicescu la 3 minute de BISERICA TOSCA, aproape de Calea Urseni si AEM. Pret. 64900 euro Telefon. 0723674418
1967 EUR/m2 | 33 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
13 mai
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !
50 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 16:10
Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 3 camere, terasa de 45 mp si 2 balcoane în zona Braytim, la asfalt! Pozitionare excelenta! La 2 minute de zona Soarelui! POZE CU CARACTER INFORMATIC, stadiu actual : alb Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor ...
2037 EUR/m2 | 54 m2
Braytim, Timisoara, Timis
ieri 01:08
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418
1610 EUR/m2 | 50 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:17
De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...
1811 EUR/m2 | 53 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:16
De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...
2132 EUR/m2 | 38 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:16
De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...
1518 EUR/m2 | 56 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:16
Vand apartament cu 3 camere 81 mp tip penthouse,situat la ultimul ataj al unui bloc ce dispune de lift. Este compus din living, bucatarie separata,doua dormitoare cu acces fiecare la superba terasa in suprafata de 48 mp,doua bai,dressing suprafata utila 81 mp,doua locuri de parcare dintre care unul ...
1481 EUR/m2 | 81 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:15
, Vand apartament cu 2 camere, open space+dormitor, cu o suprafata utila de 59 mp+balcon, situat la etajul 1, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+M. Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat,fiind construit cu materiale de calitate. Fiecarui apartament ii revine cate un ...
1280 EUR/m2 | 59 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:15
De vanzare apartament situat în Giroc Braytim în spatele hotelului IQ. Apartament cu 3 camere de 63 mp +balcon 6 mp închis cu rulouri automate de sus pâna jos(balconul poate fi deschis sau închis doar cu o simpla apasare de buton)la etajul 2 al unui imobil cu 3 etaje,construit in 2018 compus din: 2 ...
1889 EUR/m2 | 63 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:14
De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si ...
1844 EUR/m2 | 32 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:14
De vanzare case insiruite zona Braytim, la cateva minute de Hotel Arizona, P+E, compusa din: Parter- hol de acces, baie, bucatarie si living, iesirea pe terasa se poate face si din living si din bucatarie. Etaj- hol de acces, baie, 3 dormitoare. Suprafata este de 100 mp utili + terasa si gradina 45 ...
1600 EUR/m2 | 100 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:14
Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...
2231 EUR/m2 | 52 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:14
De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418
1736 EUR/m2 | 53 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:14
Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp, terasa SPATIOASA DE 8 MP, apartamentul este compus din dormitor, baie și sufragerie cu bucătărie open-space, bucătăria fiind semi-închisă printr-o bibliotecă, așa cum se poate vedea în poze. Bucătăria este și ea spațioasă ...
1818 EUR/m2 | 55 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:14
Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, decomandat, bloc nou, cu o suprafata de 54 mp, situat la etajul 2 din 3, cu acoperis. Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin bariera automata. Loc de parcare inclus in CF Dotari si finisaje: Finisaje de înalta calitate, atent alese pâna în cele ...
2165 EUR/m2 | 54 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:13
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 47 mp, decomanadat cu GRADINA, mobilat UTILAT, centrala proprie, parcare, curte, parter. Apartamentul se afla situat BRAYTIM, Giroc lipit de TIMISOARA 300m pana la str muzicescu aproape Buziasului , AEM. Pret. 100000 euro Telefon. ...
2128 EUR/m2 | 47 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:13
Va propunen spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de 57 mp utili, terasa spatioasa de 11 mp. Compartimentare: - Dormitor confortabil - Living luminos si generos - Bucatarie (închisa pentru confort si intimitate) Constructie 2023 standarde moderne: - Finisaje de calitate - ...
2174 EUR/m2 | 57 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:13
Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 44 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 81000 euro Tel: 0723674418
1761 EUR/m2 | 46 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:13
De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon generos si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 75000 euro Telefon. 0723674418
1396 EUR/m2 | 53 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:12
Apartamente cu 2 camere, situat intr-un imobil P+E+M, cu suprafata de 54 mp+terasa, etajul 1. La doar 3 minute de mers pe jos se află centrele comerciale și farmacii. Materialele folosite sunt de calitate superioară, finisajele atent selectate și executate. Apartamentul este compartimentat cu un hol ...
1398 EUR/m2 | 54 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:12
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...
2400 EUR/m2 | 50 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:12
Va propunem spe vanzare cu 1 camere mobilat si utilat situat la etajul 2 din 3, apartamentul dispune de un living generos,baie și bucătărie separate, terasă de 8 mp cu intrare din living și bucătărie.Este c. Este direct de la proprietar și deocamdată nelocuit. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418
1754 EUR/m2 | 37 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 00:12