Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim
8
3

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim - 450 EUR lună Descriere: Disponibil imediat pe termen lung (minim 1 an), apartament nou, modern, 55 mp, in zona Braytim. Situat în parterul unui bloc cu lift, apartamentul este complet mobil și utilizabil, cu incălzire prin centrală proprie pe gaz. Facilități: Localizare: ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere la 3 minute de biserica Tosca strada Musicescu
9
2

Va oferim spre închiriere apartameNT CU 1 CAMERA, situat într-un bloc recent construit 2024, în zona BRAYTIM suprafata: 32_ mp + balcon, parcare: inclusa Apartamentul este complet mobilat cu aer conditionat, centrala proprie, masina de spalat, TV. Pret. 280 euro Telefon.

32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
32

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
29

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Braytim. Aproape de Lidia. Etaj 1. Finalizat. Finisaje superioare
12
1

Vand apartament situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim, aproape de Lidia. ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, geamuri ...

2494 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriere apartament cu o camera , etajul 4 , mobilat si utilat complet. Suprafata imobilului este de 30 mp. Zona linistita cu mult spatiu verde. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat!

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
22

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camere situat in zona Braytim,are o suprafata utila de 33 mp,situat la etajul 2, într-un cartier aerisit, cunoscut pentru străzile curate și apropierea de traseele ce duc spre sudul orașului. Locul este potrivit pentru cei care preferă un ritm mai liniștit, dar ...

33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamanet 2 camere Zona  Braytim
3

Apartamanet 2 camere Zona Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...