Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6
1

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant si cochet , zona Braytim
4
3

Apartament elegant si cochet , zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim
3
19

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 47 mp

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara
16

Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 2, intr-un bloc nou din 2017, situat in zona Braytim, Timișoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 66 mp + balcon si este compartimentat astfel: - 2 dormitoare - living - bucătărie ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
124

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
120

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament in zona Braytim . Apartamentul este compus din 1 camera , baie , bucatarie si un hol. Finisajele sunt de calitate. Internet cu fibra optica si router wireless sunt trase .Contine si 2 TV dintre care unu este smart TV. Suprafata apartamentului este de 36 mp si este situat la parter ...

36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Braytim
3
122

De inchiriat apartament 1 camera in zona Braytim

Inchiriez apartament o camera zona Braytim , 35 mp , etaj 1 . Apartamentul este complet mobilat si utilat si se afla la prima inchiriere . Loc de parcare inclus . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati!

35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
19
2

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare
12

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare

LUX TOTUL NOU !!! YouPro.ro va ofera spre inchiriere apartament 1 camera lux cu totul NOU,situat in zona Braytim. Apartamentul este situat in bloc nou, finalizat recent, dispune de camera si bucatarie open space de dimensiuni generoase si baie prevazuta cu vana. Dispune de terasa foarte spatioasa utila ...

35 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera - Zona Braytim
3
1

Apartament 1 camera - Zona Braytim

Inchiriez apartament cu o camera confort 1 , decomandat , etajul 1 , renovat recent. Suprafata imobilului este de 28 m2. Dispune de centrala proprie.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2