Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios 2 camere
10
2

Apartament spatios 2 camere

Apartamentul este foarte spatios si beneficiaza de o luminozitate excelenta, fiind orientat favorabil si cu geamuri mari. Este situat in ansamblul modern de locuinte Maiere Estate din zona Braytim, dotat si cu lift, precum si cu loc de parcare. Este mobilat si dotat complet, livingul este extrem de generos, ...

57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 2 camere decomandat, 53 mp, bucătărie închisă, loc de parcare inclus - 95.000 Euro
5

Se vinde apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc și Timișoara, într-un complex privat, poziționat în apropierea arterei principale de acces, a mijloacelor de transport în comun, precum și a punctelor de interes din zonă, precum magazine, hipermarketuri, grădiniță și școală. Apartamentul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Zona Braytim Musicescu
10

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Zona Braytim Musicescu

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, centrala proprie, încălzire în pardoseală, aer condiționat, living cu bucătărie open- space, cu ieșire pe terasă, hol spațios cu dressing, dormitor cu ieșire pe terasă, baie spațioasă cu cadă și geam mare, și: 54 mp plus terasa, etaj 3 din 3 cu pod deasupra, ...

54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso
8
2

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso

Duplex P+E , 3 dormitoare, birou, 3 bai, 2 bai sunt cu dus si 1 cu cada, bucatarie , living, terasa, curte , camera tehnica, su: 140 mp, plus curte. Casa este gata de locuit, bucataria complet echipata, masina de spalat vase, masina de spalat haine, loc de parcare. Pret: 999 Euro Tel: 0726649775

140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun
5

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun

Apartament cu 1 cameră mobilat și utilat, centrala proprie l, încălzire în pardoseală, su:41 mp plus balcon de 8 mp, etaj 1 , 1 loc de parcare, bloc nou, aproape de magazinul Profi, parc, stația de autobuz.Disponibil imediat. Preț: 350 euro negociabil Tel: 0726649775

41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrală Proprie Bloc Cu Lift Zona Braytim ESO
6

Lux 2 Camere Centrală Proprie Bloc Cu Lift Zona Braytim ESO

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat lux, centrală proprie, aer condiționat, su: 50 mp plus balcon de 8 mp, situat la etajul 4 din 8 bloc cu lift, 1 loc de parcare privat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Dotari: -Centrala termica proprie Immergas -Plita ...

58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc
8
5

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament complet mobilat cu o suprafata de 55 mp, in Giroc, in spatele hotelului IQ -Etaj 2 An constructie cladire 2021 -Incalzire in pardoseala -Aer conditionat . Apartamentul dispune si de loc de parcare sub balcon inscris in CF -Centrala proprie pe gaz Compartimentare -Hol ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră Decomandat Etaj 1 Zona Braytim Vila Contra
8
1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 1 bucătărie, 1 baie cu duș, cu aerisire, su: 34 mp, etaj 1 din 3 și 2 loc de parcare privat, acoperit. Momentan este inchiriat (350 euro pe luna), in cazul in care va doriti sa-l cumparati pt investitie chiriasul doreste sa ramana ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Braytim+, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Etaj 1  Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare  Zona Braytim
13

Apartament 3 Camere Etaj 1 Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare Zona Braytim

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale in fiecare incaperer,e aer conditionat, rulouri la geamuri, su: 68 mp plus 8mp balcon, etajul 1 din 3 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf. Bloc nou din 2020, strada asfaltata. Foarte ...

2000 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, 66 mp la etajul 2, Braytim
20

COMISION 0% - Apartament cu 3 camere 66 mp de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim (Muzicescu), aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei ...

2197 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc
6

Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp si terasa de 14 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor - Bucatarie deschisa, cu posibilitatea de inchidere - Debara - Baie ...

1873 EUR/m2 | 56 m2

braytim, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY
10
4

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY

Pet friendly Se accepta animale de companie! BRAYTIM Apartament 2 camere Decomandat Etaj 1 Bucătăria închisă Mobilat și utilat complet, primitor,bine conectat către centrul orașului,vis a vis de Lidl Giroc Parcare auto suprateran privat inclusiv Prețul chiriei lunare este de 380 euro ...

60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet Friendly
9
68

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet Friendly

PET FRIENDLY Calea Timișoarei Bloc Nou 1 loc de parcare auto privat suprateran,centrala termica proprie, clima Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Etaj 1 Decomandat Compartimentat astfel Hol intrare generos Living generos și luminos cu canapea extensibilă Bucătărie ÎNCHISĂ,complet ...

53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, decomandat, cu gradina zona Braytim - ID V4604
7
2

ID intern: V4604 Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1913 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6
1

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
3

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2