Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Individuala de inchiriat, Zona Braytim,Timisoara, Gradina proprie
12
2

Agentia Imobiliara Apostu Estate va propune spre inchiriere o casa individuala spatiosa si eleganta, cu 4 camere, situat intr-o zona linistita si bine conectata din Timisoara judetul Timis, ideal pentru familii sau persoane care doresc un spatiu generos si confortabil. Suprafata utila: 145 mp Gradina ...

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilitati 589 mp - Braytim !!
6
3

PROPRIETAR! Ofer spre vanzare un teren cu o suprafata de 589 mp situat pe Bdul Sudului nr 59 - Braytim ( adresa inscrisa in cartea funciara ) cu utilitati ( apa,gaz, curent, canal ) si urmatorii coeficienti conform certificat urbanism : - POT - 40 % - CUT - 1.5 - regim de inaltime admis : P+M, P+1E - ...

589 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere et 1 mobilat Braytim Calea Urseni
8

Apartament 2 camere et 1 mobilat Braytim Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament nou cu 2 camere de vanzare in zona Braytim, situat la etajul 1 , este un apartament luminos, amenajat modern, complet mobilat si utilat. - Clima , Frigider , aragaz, cuptor electric , hota , masina de spalat, TV, interfon video. Apartamentul ofera o compartimentare ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de biserica Tosca Mussicescu
8

Va propunem spre vanzarea apartament cu 2 camere, situat intr-un complex Rezidential din zona Braytim. Cu o suprafata utila de 47mp + terasa 7mp. Se vinde mobilat si utilat precum in imagini. Centrala proprie pe gaz, sistem eficient de incalzire in pardoseala. Mobila realizata pe comanda, mobila de bucatarie ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu 2 sau 3 camere terasa de 12 mp Braytim Giroc
10
6

Apartamente cu 2 sau 3 camere terasa de 12 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartamente 2, 3 camere. Finisaje Premium la ALEGERE ! Apartamente 2 camere: Tip 1: Suprafata utila: 46,7 mp Terasa: 11,8 mp Pret: 82.000 EUR (TVA 9% INCLUS) Tip 2: Suprafata utila: 52,9 mp Terasa: 11,6 mp Pret: 95.000 EUR (TVA 9% INCLUS) Tip 3: Suprafata utila: 52,9 mp Terasa: ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan cu potential dublu - rezidential sau business
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Braytim, avand o suprafata de 1671 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 20 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, CUT ...

1,671 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren constructii (S)+P+3E, zona Braytim
4

Teren constructii (S)+P+3E, zona Braytim

ID: CP2454362 Golden Real Estate vă oferă spre vanzare 4 parcele de teren situate în zona Braytim din Timișoara, cu suprafețe cuprinse între 1.670 metri pătrați și 2.924 metri pătrați. Parcelele au un regim de înălțime de S+P+3E, ceea ce înseamnă că pot fi construite clădiri cu subsol, parter și trei ...

1,700 m2

braytim, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Braytim
5
6

De inchiriat apartament 2 camere zona Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...

56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
4

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere | Braytim - Giroc | finisaje la alegere
6

Favorit Estate vă propune spre vânzare apartamente noi cu 2 camere, situate în Giroc, într-un cartier rezidențial nou, într-un imobil modern realizat cu materiale premium și finisaje atent alese, într-un stil italian elegant și contemporan. Configurații disponibile: Apartament parter 2 camere (dormitor ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Nelocuit Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Hotel IO
8
1

Apartament lux cu 2 camere, nelocuit, amenajat modern, pregatit pentru mutare imediata, situat intr-un bloc P+3 finalizat in 2025 (certificat energetic A+). Suprafata utila: 54 mp + balcon 8 mp (total 62 mp utilizabili) Etaj: 1din 3 Loc de parcare inclus Compartimentare inteligenta: - hol de acces - ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Decomandat 2 Camere Centrală Proprie Etaj 1 Braytim
5
1

Apartamnet cu 2 camere, mobilat și utilat, mobilă fiind făcută pe comandă, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie nouă cu încălzire prin pardoseală aer condiționat nou, su: 56 mp plus balcon, 1 loc de parcare trecut în Cf, La câteva minute de mers pe jos de ESO, Școala, Grădiniță și foarte ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriere apartament cu o camera , etajul 4 , mobilat si utilat complet. Suprafata imobilului este de 30 mp. Zona linistita cu mult spatiu verde. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat!

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2