Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere terasa de 30 mp Braytin hotel IQ
11
4

Apartament cu 4 camere terasa de 30 mp Braytin hotel IQ

De vânzare apartament modern cu 4 camere, situat Giroc, la etajul 3 dintr-un bloc nou cu 3 etaje (finalizat în 2024). Suprafață utilă: 75 mp Terasa generoasă: 30 mp Suprafață totală: 105 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, 3 dormitoare, 2 băi, hol, terasă Încălzire în pardoseală + centrală ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aproape de ZONE2. Mobilat si utilat modern. Disponibil imediat.
8

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, aproape de restaurantul Zone2, in bloc nou tip viluta, doar 8 ap in tot blocul. Complet mobilat si utilat modern si cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, baie cu geam, terasa. Loc de ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Braytim
3
185

De inchiriat apartament cu o camera zona Braytim

Inchiriez apartament o camera 35 mp cu balcon , situat la etajul 3 Apartamentul este mobilat modern si utilat , aragaz-hota , masina de spalat, frigider , tv, aer conditionat.

35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, 66 mp la etajul 2, Braytim
20

COMISION 0% - Apartament cu 3 camere 66 mp de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim (Muzicescu), aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei ...

2197 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Braytim
5
1

Inchiriez apartament 2 camere Braytim

Închiriez apartament 2 camere cu suprafata de 62 mp în bloc nou, finisaje moderne, compus din living,bucatarie , dormitor, baie. Apartamentul este situat la etajul 2 cu vedere la strada principala. Apartamentul dispune si de un loc de parcare. Este situat la etajul 2.

62 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
120

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament in zona Braytim . Apartamentul este compus din 1 camera , baie , bucatarie si un hol. Finisajele sunt de calitate. Internet cu fibra optica si router wireless sunt trase .Contine si 2 TV dintre care unu este smart TV. Suprafata apartamentului este de 36 mp si este situat la parter ...

36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere - zona  Braytim
3
1

Apartament 2 camere - zona Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
66

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Pret avantajos. 2 terase. Etaj 1. Cu CF la zi, disponibil imediat.
16

Vand apartament cu 3 camere, in zona Braytim - Calea Urseni, in bloc noul, proaspat finalizat, cu CF la zi. Disponibil la etajul 1. Incalzire in pardoseala, zona de gatit separata, baie cu geam, 2 Terase. Loc de parcare inclus in pret. Disponibil imediat. Pret 101.000 Euro. Tel 07 arata numarul.

1772 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Braytim
3
122

De inchiriat apartament 1 camera in zona Braytim

Inchiriez apartament o camera zona Braytim , 35 mp , etaj 1 . Apartamentul este complet mobilat si utilat si se afla la prima inchiriere . Loc de parcare inclus . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati!

35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Braytim
4
2

Apartament 2 camere Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriere apartament cu o camera , etajul 4 , mobilat si utilat complet. Suprafata imobilului este de 30 mp. Zona linistita cu mult spatiu verde. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat!

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim
3
19

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 47 mp

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim
8
3

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim - 450 EUR lună Descriere: Disponibil imediat pe termen lung (minim 1 an), apartament nou, modern, 55 mp, in zona Braytim. Situat în parterul unui bloc cu lift, apartamentul este complet mobil și utilizabil, cu incălzire prin centrală proprie pe gaz. Facilități: Localizare: ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
124

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2