Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Aproape de ZONE2. Mobilat si utilat modern. Disponibil imediat.
8

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, aproape de restaurantul Zone2, in bloc nou tip viluta, doar 8 ap in tot blocul. Complet mobilat si utilat modern si cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, baie cu geam, terasa. Loc de ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM
20
3

ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM

Casadomi Real Estate Consulting va prezinta o proprietate reprezentativa in zona Musicescu – o vila impozanta, renovata in 2022, cu arhitectura de inspiratie americana si volume rare pentru piata rezidentiala din Timisoara. Strada Gavriil Musicescu 226 | langa Biserica Musicescu Comision 0% pentru ...

1507 EUR/m2 | 355 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13
1

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant si cochet , zona Braytim
4
3

Apartament elegant si cochet , zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Etaj 1  Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare  Zona Braytim
13

Apartament 3 Camere Etaj 1 Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare Zona Braytim

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale in fiecare incaperer,e aer conditionat, rulouri la geamuri, su: 68 mp plus 8mp balcon, etajul 1 din 3 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf. Bloc nou din 2020, strada asfaltata. Foarte ...

2000 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriere apartament cu o camera , etajul 4 , mobilat si utilat complet. Suprafata imobilului este de 30 mp. Zona linistita cu mult spatiu verde. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat!

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim
3
19

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 47 mp

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim
4
3

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Braytim,decomnadat,la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,utilat si mobilat complet,cu cheltuieli mici. Apartamentul detine un balcon inchis,este dotat deasemenea cu centrala proprie si aer conditionat. Se accepta si animale de companie. Pentru detalii ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Braytim
3
185

De inchiriat apartament cu o camera zona Braytim

Inchiriez apartament o camera 35 mp cu balcon , situat la etajul 3 Apartamentul este mobilat modern si utilat , aragaz-hota , masina de spalat, frigider , tv, aer conditionat.

35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere gradina terasa braytim
14
4

2 camere gradina terasa braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere 86 mp utili o terasa de 14 mp loc de parcare la 2 minute de Penny
16
15

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in ...

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere la cateva minute de hotel IQ
10
5

3 camere la cateva minute de hotel IQ

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 77 mp, situat la etajul etaj 2, intr-un complex nou, format din 3 blocuri, cu cate 20 de apartamente fiecare bloc. Apartamentul este compus din living+bucatarie open space, 2 holuri, 2 bai complet utilate cu mobiler de la Arthema, 2 dormitor, ...

287 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
5
1

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere la doar 2 minute de magazinul Penny din Giroc, cu o suprafata utila 50 mp + 14 mp terasa, etaj 1 din 3, bloc construit in 2024, finisaje de top, loc de parcare inclus in cf, centrala proprie, incalzire in pardoseala. Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere 86 mp utili terasa mare de 14 mp model DEOSEBIT la 2 minute de mers pe jos de Penny
14
15

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat etaj intermediar Braytim
13
2

Apartament cu 1 camera decomandat etaj intermediar Braytim

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, bucatarie separata, etajul 2, strada asfaltata, totul este nou, este la prima inchiriere, moblat si utialt nou, masina de spalat, tvc, loc parcare. Apartamentul este situat in zona Braytim, aproape de supermarket-urile Penny, Mega Image, Lidl, Carrefour. Pret: ...

2118 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1  la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc
8
1

2 camere etajul 1 la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafa?a utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 60 mp Braytim
13
4

2 camere 60 mp Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 60 mp UTILI , centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 10 mp si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 90000 euro Telefon. 0723674418

1500 EUR/m2 | 60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Braytim
6
2

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM
12

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3, cu 2 balcoane mari, zona Braytim, cu loc de parcare inscris in CF. Pret.89900 euro Telefon. 0723674418

1998 EUR/m2 | 45 m2