Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%-Duplex 5 camere, nivel P+M, 120mp utili + terasa - Braytim
20
10

ID: P779 WestHub imobiliare va propune spre vanzare un duplex situat in zona Braytim. Cu materiale si finisaje de o calitate premim, duplexul fiind la baza construit in 2024, pe o structura foarte solida de caramida. Detaliile tehnice: -Nivel - P+M -Front stradal - 11ml -Suprafata teren - 170mp -Suprafata ...

1708 EUR/m2 | 120 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY
10
4

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY

Pet friendly Se accepta animale de companie! BRAYTIM Apartament 2 camere Decomandat Etaj 1 Bucătăria închisă Mobilat și utilat complet, primitor,bine conectat către centrul orașului,vis a vis de Lidl Giroc Parcare auto suprateran privat inclusiv Prețul chiriei lunare este de 400 euro ...

60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet Friendly
9
67

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet Friendly

PET FRIENDLY Calea Timișoarei Bloc Nou 1 loc de parcare auto privat suprateran,centrala termica proprie, clima Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Etaj 1 Decomandat Compartimentat astfel Hol intrare generos Living generos și luminos cu canapea extensibilă Bucătărie ÎNCHISĂ,complet ...

53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Braytim
5
6

De inchiriat apartament 2 camere zona Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...

56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.
14
13

COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + Balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, LIVING, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 BALCOANE, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
27

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamanet 2 camere Zona  Braytim
3

Apartamanet 2 camere Zona Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Braytim
3
1

Apartament o camera zona Braytim

Inchiriez apartament o camera zona Braytim , 35 mp , etaj 1 . Apartamentul este complet mobilat si utilat si se afla la prima inchiriere . Loc de parcare inclus . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati!

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Zone 2. Mobilata si utilata modern. Bucatarie inchisa. 2 Bai
7
6

Vand casa, in zona Calea Urseni, aproape de restaurantul ZONE2. Compartimentare: Parter: living, bucatarie inchisa, baie, terasa de 14 mp; Etaj: 2 dormitoare, baie, hol, balcon; Pod: spatiu depozitare. Casa beneficiaza de incalzire in pardoseala, cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 ...

2012 EUR/m2 | 78 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
10

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Braytim. Aproape de Lidia. Etaj 1. Finalizat. Finisaje superioare
12
1

Vand apartament situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim, aproape de Lidia. ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, geamuri ...

2494 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare
12

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare

LUX TOTUL NOU !!! YouPro.ro va ofera spre inchiriere apartament 1 camera lux cu totul NOU,situat in zona Braytim. Apartamentul este situat in bloc nou, finalizat recent, dispune de camera si bucatarie open space de dimensiuni generoase si baie prevazuta cu vana. Dispune de terasa foarte spatioasa utila ...

35 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.
6
2

Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2