Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.
13
3

Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Muzeul de apa, 53 mp utili, gradina proprie de 40 mp, zona asfaltata, decomandat, posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, rulouri exterioare, geamuri tripane, complet ...

2019 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5
3

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Braytim
1

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Braytim

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2, 54 mp utili Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie închisă. Finisaje moderne și atenție la detalii Clădire nouă, construită ...

2602 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant si cochet , zona Braytim
4
3

Apartament elegant si cochet , zona Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY
10
3

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY

Pet friendly Se accepta animale de companie! BRAYTIM Apartament 2 camere Decomandat Etaj 1 Bucătăria închisă Mobilat și utilat complet, primitor,bine conectat către centrul orașului,vis a vis de Lidl Giroc Parcare auto suprateran privat inclusiv Prețul chiriei lunare este de 400 euro ...

60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
118

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament in zona Braytim . Apartamentul este compus din 1 camera , baie , bucatarie si un hol. Finisajele sunt de calitate. Internet cu fibra optica si router wireless sunt trase .Contine si 2 TV dintre care unu este smart TV. Suprafata apartamentului este de 36 mp si este situat la parter ...

36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim
4
1

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Braytim,decomnadat,la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,utilat si mobilat complet,cu cheltuieli mici. Apartamentul detine un balcon inchis,este dotat deasemenea cu centrala proprie si aer conditionat. Se accepta si animale de companie. Pentru detalii ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez  apartament 2 camere zona Braytim
9

Proprietar închiriez apartament 2 camere zona Braytim

PROPRIETAR - Inchiriez apartament cu 2 camere pe strada Muzicescu. Apartamentul se prezinta exact ca in poze, complet mobilat si utilat cu uscător de rufe,,masina de spalat , centrala proprie pe gaz + clima 12.000 BTU,Tv.. Blocul si parcarea au sistem de supraveghere video. Suprafata 47mp, este compartimentat ...

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare
12

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare

LUX TOTUL NOU !!! YouPro.ro va ofera spre inchiriere apartament 1 camera lux cu totul NOU,situat in zona Braytim. Apartamentul este situat in bloc nou, finalizat recent, dispune de camera si bucatarie open space de dimensiuni generoase si baie prevazuta cu vana. Dispune de terasa foarte spatioasa utila ...

35 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina Braytim
10
6

Apartament cu 2 camere gradina Braytim

De vanzare apartament în Giroc la casa, etaj 1, casa construita în 2019. În pre?ul de vânzare se include, curte de 120mp si 2 locuri de parcare în fata curtii casei. Apartamentul se afla la cateva minute de HOTEL IQ. Este racordat la : - apa - gaz - curent - aer condi?ionat - cablu tv - internet Apartamentul ...

1259 EUR/m2 | 85 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere langa Esso I Giroc
7

Apartament superb cu 3 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 71mp si terasa de 16 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie deschisa, cu posibilitatea de ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Braytim
16
8

Apartament cu 2 camere Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, 3 camere termen de finalizare Septembrie, Noiembrie. Cu suprafețe utile între 39 și 62 mp utili + terase mari, prețuri începând de la 70.000 euro. In apropiere se afla magazine, parcuri, stradă asfaltată. Vă propunem spre vânzare apartamente de 2 camere, zona Braytim ...

1714 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim
17
17

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere, suprafață de 57mp+ 2 terasă, dressing, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, la cateva minute de hotel IQ zona Braytim. Pret: 95000 euro Telefon. 0723674418

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat POD pe toata suprafata Braytim Giroc
8
1

De vanzare apartament situat în Giroc, în zona BRAYTIM, într-un cartier linistit, decomandat, situat la etajul 3 din 3 cu pod pe toata suprafata. Mansarda (înscrisa în CF) - este izolata, are 3 geamuri Velux. Se poate amenaja un dormitor cu baie proprie si un mini living cu zona de dressing sau spatiu ...

2094 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc Braytim
7

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare în Giroc Braytim : hol, bucătărie open space cu sufragerie, dormitor, baie. Aparamentul beneficiază de : - încălzire in pardoseala - loc de parcare - centrala proprie - aer condiționat Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Pret. 85000 euro Telefon. ...

1545 EUR/m2 | 55 m2