Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim
20
2

Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim

*Ultimile 3 apartamente de 3 camere disponibile. De vanzare apartament 3 camere cu finisaje premium într-un bloc nou finalizat in 2026 cu regim de înălțime P+2, situat in zona Braytim (aproape de hotel Arizona si parcul Triade de pe strada Mureș) Blocul dispune de fațadă ventilată, acces in curte privata, ...

2156 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 cam decomandat 2 locuri parcare Giroc Braytim
14
2

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 53 mp, balcon de 7 mp Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) Dotări: dresing, centrală proprie incalzire in pardoseala 2 Loc uri de parcare ...

1774 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Braytim cu 3 camere
10
3

Apartament in zona Braytim cu 3 camere

Spre inchiriere apartament deosebit in zona Braytim Mures cu 3 camere Apartamentul dispune de o suprafata de 130mp utili Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space -bucatarie -dressing -2 ...

130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, decomandat, cu gradina zona Braytim - ID V4604
7
2

ID intern: V4604 Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1913 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
65

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim
8
2

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim - 450 EUR lună Descriere: Disponibil imediat pe termen lung (minim 1 an), apartament nou, modern, 55 mp, in zona Braytim. Situat în parterul unui bloc cu lift, apartamentul este complet mobil și utilizabil, cu incălzire prin centrală proprie pe gaz. Facilități: Localizare: ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
2

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez
11

Proprietar închiriez

Apartament 53mp,mobilat, utilat,AC,centrala proprie, balcon, grădină,parcare1loc.La prima închiriere.

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera - Zona Braytim
3

Apartament 1 camera - Zona Braytim

Inchiriez apartament cu o camera confort 1 , decomandat , etajul 1 , renovat recent. Suprafata imobilului este de 28 m2. Dispune de centrala proprie.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Braytim
4
2

Apartament 2 camere Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2