Imobiliare Timisoara Braytim Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere
12

Duplex cu 5 camere

Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...

135 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Decomandat 2 Camere Centrală Proprie Etaj 1 Braytim
5
1

Apartamnet cu 2 camere, mobilat și utilat, mobilă fiind făcută pe comandă, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie nouă cu încălzire prin pardoseală aer condiționat nou, su: 56 mp plus balcon, 1 loc de parcare trecut în Cf, La câteva minute de mers pe jos de ESO, Școala, Grădiniță și foarte ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
apartament cu doua camere zona Braytim
4

apartament cu doua camere zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere - zona  Braytim
3

Apartament 2 camere - zona Braytim

Se inchiriaza pe termen lung apartament decomandat cu 2 camere situat in zona Braytim. Imobilul are suprafata de 56 mp este situat la parter si are urmatoarea compartimentare: -Hol -Baie cu geam si cada -Dormitor -Living cu iesire spre terasa si gradina de 60mp. -Bucatarie Confortul termic este asigurat ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM - 3 CAMERE - 2 BAI - ETAJUL 1 - RULOURI ELECTRICE - PARCARE INCLUSA - FINISAJE DE TOP
6

OPORTUNITATE - 3 CAMERE SI 2 BAI - BLOC NOU - DOAR 2 APARTAMENTE IN BLOC - SPATIOS - FINISAJE DE TOP - RULOURI ELECTRICE SI PLASE LA FIECARE GEAM - FINALIZAT Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 1 intr-un imobil de forma ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, decomandat, cu gradina zona Braytim - ID V4604
7
2

ID intern: V4604 Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1913 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
65

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim
8
2

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim - 450 EUR lună Descriere: Disponibil imediat pe termen lung (minim 1 an), apartament nou, modern, 55 mp, in zona Braytim. Situat în parterul unui bloc cu lift, apartamentul este complet mobil și utilizabil, cu incălzire prin centrală proprie pe gaz. Facilități: Localizare: ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
2

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez
11

Proprietar închiriez

Apartament 53mp,mobilat, utilat,AC,centrala proprie, balcon, grădină,parcare1loc.La prima închiriere.

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera - Zona Braytim
3

Apartament 1 camera - Zona Braytim

Inchiriez apartament cu o camera confort 1 , decomandat , etajul 1 , renovat recent. Suprafata imobilului este de 28 m2. Dispune de centrala proprie.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Braytim
4
2

Apartament 2 camere Braytim

BRAYTIM, Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2