Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 cam decomandat 2 locuri parcare Giroc Braytim
14
2

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 53 mp, balcon de 7 mp Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) Dotări: dresing, centrală proprie incalzire in pardoseala 2 Loc uri de parcare ...

1774 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilitati 589 mp - Braytim !!
6
2

PROPRIETAR! Ofer spre vanzare un teren cu o suprafata de 589 mp situat pe Bdul Sudului nr 59 - Braytim ( adresa inscrisa in cartea funciara ) cu utilitati ( apa,gaz, curent, canal ) si urmatorii coeficienti conform certificat urbanism : - POT - 40 % - CUT - 1.5 - regim de inaltime admis : P+M, P+1E - ...

589 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere la etajul 1, mobilat si utilat in Braytim
10

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, scoala, gradinita la o distanta de 10 minute, acces ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa lux- Braytim - de inchiriat
12

Casa lux- Braytim - de inchiriat

Florian Estate vă propune spre închiriere o proprietate rezidențială de lux, solidă și bine proporționată, situată în zona Braytim, apreciată pentru liniște, acces facil și vecinătăți de calitate. Construită în anul 2006, casa se remarcă printr-un proiect arhitectural echilibrat, compartimentare eficientă ...

Braytim, Timisoara, Timis

AX1267 Braytim, Etaj 1, Disponibil Imdediat
12

AX1267 Braytim, Etaj 1, Disponibil Imdediat

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre inchiriere apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Braytim, acces de pe strada Muzicescu, la etajul 1 a unui imobil cu 3 etaje, semidecomandat, cu suprafata de 70 mp utili + terasa, compartimentat astfel: - Hol acces - Living + Bucatarie open space - ...

70 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
5

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Zone 2. Mobilata si utilata modern. Bucatarie inchisa. 2 Bai
7
6

Vand casa, in zona Calea Urseni, aproape de restaurantul ZONE2. Compartimentare: Parter: living, bucatarie inchisa, baie, terasa de 14 mp; Etaj: 2 dormitoare, baie, hol, balcon; Pod: spatiu depozitare. Casa beneficiaza de incalzire in pardoseala, cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 ...

2012 EUR/m2 | 78 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY
10
4

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY

Pet friendly Se accepta animale de companie! BRAYTIM Apartament 2 camere Decomandat Etaj 1 Bucătăria închisă Mobilat și utilat complet, primitor,bine conectat către centrul orașului,vis a vis de Lidl Giroc Parcare auto suprateran privat inclusiv Prețul chiriei lunare este de 400 euro ...

60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - complet mobilat si utilat - zona Braytim - Comision 0%
17
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat in Braytim, langa Profi-ul de pe Str. Gavril Musicescu, intr-un imobil, finalizat in anul 2017, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc prevazut cu 2 etaje plus mansarda si ...

2092 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2