Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, situata in Timisoara, zona Braytim. Imobilul dispune de o suprafata utila de 175 mp, avand si zona de garaj care a fost transformata intr-o camera pentru activitati si care dispune si de un grup sanitar. Casa se desfasoara pe o suprafata ...

2045 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Braytim 1704 mp front B-dul Sudului 41 ml constructii dezvoltare!!
8
4

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera in exclusivitate un teren situat in zona Braytim cu o suprafata de 1704 mp ( 2 parcele alaturate ) in zona Strazii Garofitei cu utilitati si cu urmatorii coeficienti conform Urbanism eliberat recent : - se permit imobile : unifamiliale locuinte cuplate ...

1,704 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament in zona Braytim
2
1

Apartament in zona Braytim

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Braytim,pe strada Viorelelor,la etajul 2,suparafata de 30 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet. In apropierea acestuia sunt magazine alimentare,farmacii,parcuri dar si statiile de transport in comun. Dispune de un loc de parcare inclus ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant si cochet , zona Braytim
4
3

Apartament elegant si cochet , zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere - loc de parcare inclus - zona Braytim
12
3

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Braytim, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea este ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vilă de închiriat - Braytim (Renovată complet)
4
7

Vilă de închiriat - Braytim (Renovată complet)

VILĂ DE ÎNCHIRIAT BRAYTIM, LA 50M DE INTERSECȚIA MUSICESCU CU MARTIRILOR Fără comision | Proprietar direct | Contract + Factură | Fără chirie în avans Închiriez vilă spațioasă, recent renovată complet (2025, de la stadiul de gri), situată într-o zonă liniștită din cartierul Braytim, la doar 50 de ...

305 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso
8
2

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso

Duplex P+E , 3 dormitoare, birou, 3 bai, 2 bai sunt cu dus si 1 cu cada, bucatarie , living, terasa, curte , camera tehnica, su: 140 mp, plus curte. Casa este gata de locuit, bucataria complet echipata, masina de spalat vase, masina de spalat haine, loc de parcare. Pret: 999 Euro Tel: 0726649775

140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun
5

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun

Apartament cu 1 cameră mobilat și utilat, centrala proprie l, încălzire în pardoseală, su:41 mp plus balcon de 8 mp, etaj 1 , 1 loc de parcare, bloc nou, aproape de magazinul Profi, parc, stația de autobuz.Disponibil imediat. Preț: 375 euro negociabil Tel: 0726649775

41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai
7
3

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai

Vand casa insiruita in zona Braytim - CF de Timisoara, aproape de strada Tosca. Spatioasa - 125 mp utili, teren de 160 mp, 4 camere, 3 bai, garaj, finisaje la alegere, integral din caramida, perete despartitor dublu, izolatie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Pret 250.000 Eur. - TVA inclus. ...

2000 EUR/m2 | 125 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila de lux cu un design deosebit, piscina, teren de tenis, regim de inaltime P+M+S, zona Girocului
20
1

Agentia Imobiliara Ralf Consulting are placerea de a va propune, in exclusivitate, spre achizitie o proprietate de lux, aflata in zona Girocului. Imobilul face parte dintr-un complex edilitar construit pe 4 parcele cadastrate independent, a cate 1084 mp. fiecare, si una in proprietate indiviza de 314 ...

2826 EUR/m2 | 407 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
26

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare
12

Deosebit Bloc NOU cu Loc de Parcare

LUX TOTUL NOU !!! YouPro.ro va ofera spre inchiriere apartament 1 camera lux cu totul NOU,situat in zona Braytim. Apartamentul este situat in bloc nou, finalizat recent, dispune de camera si bucatarie open space de dimensiuni generoase si baie prevazuta cu vana. Dispune de terasa foarte spatioasa utila ...

35 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim
3
118

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament in zona Braytim . Apartamentul este compus din 1 camera , baie , bucatarie si un hol. Finisajele sunt de calitate. Internet cu fibra optica si router wireless sunt trase .Contine si 2 TV dintre care unu este smart TV. Suprafata apartamentului este de 36 mp si este situat la parter ...

36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2