Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Braytim Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatios si calitativ in Braytim
20

Spatios si calitativ in Braytim

Apartamentul este la prima închiriere,mobilat si utilat lux cu loc de parcare în curtea interioara

80 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
2

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.
13
4

Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Muzeul de apa, 53 mp utili, gradina proprie de 40 mp, zona asfaltata, decomandat, posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, rulouri exterioare, geamuri tripane, complet ...

2019 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

401 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam parter cu gradina proprie decomandat buc separata Braytim
20
24

Vand apartament cu 2 camere, MODEL DEOSEBIT, decomandat, BUCATARIE INCHISA, doua dormitoare, living cu acces intr-o CURTE PROPRIE, imprejmuita cu gard, in suprafata de aprox 30 mp. Suprafata apartamentului este de 56 mp. Materialele folosite sunt de cea mai buna calitate. Confortul termic se realizeaza ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere langa  et intermediar la 2 minute de   benzinaria Eso
9
4

2 camere langa et intermediar la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim
12
4

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat parc privat Braytim
6
34

De vanzare apartament 3 camere mobilat si utilat + loc parcare. An constructie 2019 Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Detalii tehnice: - Suprafata utila:61,5 + balcon - Etaj 2 3 - Numar camere: 3 - Numar bai: 1 -Sistem incalzire : Centrala prioprie (gaz)+ incalzire in pardoseala -Loc ...

1475 EUR/m2 | 61 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa insiruita zona Braytim
7
6

Casa insiruita zona Braytim

De vanzare casa mobilata si utilata in complex de case insiruite, zona uzinei de apa Braytim, acces rapid spre Calea Urseni, zona AEM, Calea Girocului. Suprafata utila:77mp + terasa; suprafata curtii 53mp, casuta de gradina Keter + loc de parcare in CF. Compartimentare: Parter - open space (bucatarie ...

1882 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Case P+E 3 camere Braytim
19
30

Case P+E 3 camere Braytim

Case la gri sau la cheie dupa preferinte, cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care ...

1548 EUR/m2 | 84 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...

1598 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat Braytim
5

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată lungimea din materiale ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp Braytim
8
1

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, cu parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două geamuri cu deschidere rabatare -Hol ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim
14
98

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim

Vand apartamente de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita .Apartamentele sunt cu 1,2 plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare ...

1906 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera la intrare in Giroc
12
16

1 camera la intrare in Giroc

De vânzare apartament cu o camere cu o suprafata de 34 mp, este bine impartit, cu bucataria separata, parter, cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de benzinaria Eso Pret. 68000 euro Total. 0723674418

2000 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat et 2 la cateva minute de hotel IQ
7
2

Va propunem spre vanzare apartament situat in Giroc zona Unitatea militara, cu o suprafata de 40 m utili, apartament decomandat, o camera , bucatarie inchisa. Mpbilat si utilat, incalzire pardosea, s-a locuit doar 2 luni in apartament. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de parcare proprie, ...

351 EUR/m2 | 41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere model deosebit gradina Braytim
4
9

2 camere model deosebit gradina Braytim

Vand apartamnt cu doua camere 50 mp la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 pod Braytim Giroc
8

Apartament cu 2 camere et 2 pod Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp, situat la etaj 2 din 2. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si imprejmuit, accesul se face pe poarta cu telecomanda. Pod ...

2188 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam constructie finalizata Braytim
10
17

2 cam constructie finalizata Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE ACOPERIT, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 79 mii euro. Tel: 0723674418

1463 EUR/m2 | 54 m2