Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Buziasului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare ,renovata, etaj intermediar, zona Buziasului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, situata la etajul 3 in zona Buziasului. Garsoniera este situata la etajul 3 al unui bloc cu 4 si are o suprafata de 21 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Chicineta -Camera - Baie cu cada Confortul termic este realizat prin intermediul ...

2000 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
28

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

De inchiriat in zona Buziasului. GARSONIERA. Etaj: 2. Suprafata: 25mp. Proximitati: Lidl, tramvaie, autobuze. Complet mobilat si utilat. Disponibila imediat.

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
7

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui
4
27

Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui. Inchiriere imediata, eliberata deja. Garsoniera este complet mobilata si utilata cu cele necesare, la etajul 2 si cu o suprafata utila de 30mp. Se primesc si animale de companie. Sunati pentru vizionari.

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat Buziasului amenajat mobilat utilat
7

Se vinde un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1,4 apartamente pe etaj, situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje,fara probleme la izolatie avand o suprafata utila de 32 mp, in zona Buziasului. Acesta este amenajat in totalitate si dispune de geamuri termopan, gresie si faianta,parchet ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

7

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriere garsoniera in zona Buziasului
3
7

De inchiriere garsoniera in zona Buziasului

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Buziasului, la etajul 2, cu o suprafata de 27 mp, este utilata si mobilata complet. Garsoniera este doatat cu toate electrocasnicele necesare,aragaz,frigider,masina de spalat dar si altele utile casei. Se afla situata in apropierea mijloacelor de transport in comun. Cei ...

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Buziasului
3
17

Garsoniera in zona Buziasului

Inchiriez garsoniera complet utilata si mobilata, formata din bucatarie separata, baie separata, situata in Calea Buziasului (la 300m fata de complexul de magazine din Calea Buziasului langa Centrul Medical Golea), situata la etajul 1, avand o suprafata de 23 mp

23 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
4

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Se prezinta spre inchiriere garsoniera in zona Buziasului,decomandat,la etajul 3,avand o suprafata de 25 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Garsoniera se afla la prima sa inchiriere,cu contract la ANAF,pe o perioada de minim 1 an de zile. In apropierea sa se afla diverse supermarketuri,magazine,farmacii,banci,parcuri,dar ...

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
3
32

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se vinde mobilat ...

1400 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
5
17

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera- Zona Buziasului
3
3

Garsoniera- Zona Buziasului

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata cu frigider , aragaz , masina de spalat , aer conditionat , cuptor cu microunde , TV etc. Suprafata este de 25 mp.

Buziasului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Calea Buziasului
5

Apartament 2 camere zona Calea Buziasului

De inchiriat apartament decomandat, centrala proprie, etaj 4, mobilat si utilat complet. Imobilul este situat in Calea Buziasului, chiar langa Aem.

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat zona Buziasului
4

Apartament cu 3 camere de inchiriat zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere,la etajul 3, in zona Buziasului, aproape de statia de autobuz,dotat cu mobiler nou si unele imbunatatiri. Suprafata este de 65 mp. Se accepta si animale de companie. Sunati la numarul de telefon afisat pentru mai multe detalii. Va asteptam la vizionari!

65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Buziasului cazare muncitori
20
3

Buziasului cazare muncitori

Cazare muncitori Calea Buziașului Locația oferă camere cu un singur pat, dulap, frigider, cablu TV și internet. Bucătăria este comună, la fel și 3 băi. Încălzire cu centrală pe gaz, posibilități parcare auto în preajmă. Preț chirie: 150 lună pe cameră + cheltuieli incluse (Nu se acceptă cazare ...

180 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Cazare  muncitori in calea buziasului
15
2

Cazare muncitori in calea buziasului

Cazare muncitori în Ciarda Roșie, la casă. Camerele au 1, 2, 3 sau 4 paturi. Locația dispune de 2 băi comune, încălzire cu centrală pe gaz, curățenie și liniște. Există frigider comun, mașină de spălat și sală de mese unde se poate servi meniul zilei contra cost. La baza clădirii se află o alimentară ...

120 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
90

garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Inchiriem garsoniera in zona Buziasului , etaj 2 foarte curata si moderna , complet utilata . Suprafata 22 mp

22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va prezentam garsoniera moderna in zona Buziasului , cu o suprafata de 27 mp , amplasata la etajul 3 din 4. Se prezinta mobilata si utilata .Arhitectura modernă și materialele de calitate creează atmosfera ideală pentru noua dumneavoastră casă. In apropiere se regasesc magazine numeroase , Lidl , Auchan ...

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Buziasului
4
168

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului

Inchiriez apartament in zona Buziasului mobilat si utilat , internet , etaj 1 . Bucatarie , baie cu cada , camera cu pat matrimonial , tv. Suprafata 30 mp.

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Inchiriez  ap  cu  o  camera
9
4

Inchiriez ap cu o camera

Inchiriez ap cu o camera în Timișoara zona linistita A E M - Buziasului într-un bloc cu 4 etaje și 2 ap pe etaj foarte aproape de magazine și mijloacele de transport .Ap este mobilat și utilat cu tot necesarul de care aveți nevoie la prețul de 180 euro, și pot fi sunat zilnic la tel ...

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

inchireiz garsoniera buziasului-AEM
6
2

inchireiz garsoniera buziasului-AEM

inchiriez garsoniera Calea Buziasului-AEM suprefata 25 mp.Este format din hol bucatarie inchisa separat o camera cu usa,baia cu cabina de dus.Apartamentul este renovat,zugravit,mobilat.Aproape de zona industriala Buziasului,Facultati,Spital Judetean.Pret 220 euro+220 garantie+ comision 60%

25 m2

Buziașului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2