Imobiliare Timisoara Buziasului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Buziasului Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Se da spre inchiriere in zona Buziasului o garsoniera. Mobilata si utilata cu cele necesare, se inchiriaza exact ca in poze. Semidecomandata, dispune de o suprafata utila de 27 mp si este la etajul 2. Se inchiriaza atat pentru o persoana cat si pentru 2 persoane. Zona este una linistita, va asteptam ...

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
3
31

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se vinde mobilat ...

1400 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in zona Buziasului, Timisoara
12

Casa individuala de vanzare in zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casă individuală modernă, situată în zona Calea Buziașului, ideală pentru cei care își doresc confort, funcționalitate și o construcție nouă, realizată cu materiale de calitate. Caracteristici generale: • Teren: 190 mp • Suprafață utilă casă: ...

2412 EUR/m2 | 119 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OX686 Spatios, acces stradal, ideal locuinta sau birou, zona Buziasului
15

OXIA The Real Estate Agency va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, transformat functional in 4 camere, situat in Timisoara, zona Buziasului, intr-o locatie cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parterul inalt al unui imobil cu 4 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
8

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare o garsoniera zona  Buziasului
3
86

De vanzare o garsoniera zona Buziasului

De Vanzare: Garsoniera in Zona Buziasului, Timisoara Se ofera spre vanzare o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 4. Acest imobil dispune urmatoarele faciliati: - Suprafata: 22 mp . Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes ...

1500 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
66

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o cameră in zona Buziasului
3
19

De inchiriat apartament cu o cameră in zona Buziasului

Va prezentam un apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 28 mp. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucătărie, ...

28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Buziasului
3
8

De inchiriat apartament cu o camera in zona Buziasului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 2 cu o suprafata de 24 mp, utilat si mobilat complet

24 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Buziasului, 3 camere + 2 bai, centrala proprie
20
2

Buziasului, 3 camere + 2 bai, centrala proprie

Iulius Imobiliare va recomanda spre inchiriere un apartament situat intr-o zona linistita, la 5 minute de sensul giratoriu AEM. Proprietatea se inchiriaza mobilata, in zona de sufragerie urmand a se aduce o canapea, mobila de sufragerie/Tv.

94 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
8
4

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Se ofera spre inchiriere pentru o persoana, pe termen lung, o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la parter, amenjata si utilata cu masina de spalat, frigider, plita electrica, televizor, centrala termica cheltuieli foarte mici suprafata: 17 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes ...

17 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa cu 3 camere, Timisoara
12
200

Casa cu 3 camere, Timisoara

M.Imoprest va propune spre achizitie o casa individuala cu 3 camere, in Timisoara, zona Buziasului-Lunei. Suprafata utila este de 100 mp, iar cea a terenului 500 mp Compartimentare : Parter : Bucatarie + Debara Baie Living Etaj : 2 camere Dressing Baie de serviciu Balcon Anul constructiei este 2013. Casa ...

1400 EUR/m2 | 100 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Calea Buziasului
5
254

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Calea Buziasului

De inchiriat apartament decomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat complet. Imobilul este situat in Calea Buziasului, chiar langa Aem.

48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Buziasului
3
208

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Inchiriez garsoniera , etaj 1 , bloc anvelopat , incalzire Colterm , curata si utilata , zona Buziasului aproape de mijloace de transport . Suprafata 27 mp . Fara animale de companie !

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera în zona  Calea Buziasului
3
119

De inchiriat garsoniera în zona Calea Buziasului

Închiriez garsoniera în Calea Buziasului, etaj 1, complet mobilata si utilata. Minim un an. Suprafata 26 mp

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |
16

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Buziasului; - etaj 1/4; -suprafata utila 24 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1771 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera camera Buziasului
3
44

De inchiriat apartament 1 camera camera Buziasului