Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
26

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Se inchiriaza apartament cu 1 camera utilat si mobilat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata de 32 mp. Se accepta si animale de companie. Apartamentul este situat pe Circuvalatiunii

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera | Circumvalatiunii
8
1

Apartament cu o camera | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, situat in zona Circumvalatiunii, in apropiere de Bega Shopping Center, McDonald's, Lidl, Penny, Kaufland si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 35mp, este situat la etajul 4 si ...

35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 3 camere zona Circumvalatiunii
4
2

Inchiriez apartament 3 camere zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 3 camere, zona Circumvalatiunii McDonalds, et 4 4. Mobilat, centrala termica. Pret 480 Euro + Cheltuieli Tel.

75 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
7

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultrafinisat la prima inchiriere
20
2

Apartament ultrafinisat la prima inchiriere

Apartamentul este situat in apropiere de Pta 700 , de business center si de Iulius Mall. Este complet mobilat si utilat fiind la prima inchiriere. Finisarile sunt facute sub supravegherea designului care a optimizat intreg spatiul atat pentru confort dar si pentru a crea un loc ambiental deosebit.

30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA
5
1

APARTAMENT 1 CAMERA

Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.

36 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere | Circumvalatiunii
12
1

Apartament modern cu 2 camere | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in Circumvalatiunii, in apropiere de Iulius Town, Kaufland si gradinite. Apartamentul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata utila de 48 mp + 1 balcon inchis. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol de ...