De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera etajul 2 utilata si mobilata complet cu o suprafata de 32 mp
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 10:51
Anunțuri promovate – Vezi toate
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 10:51
Apartament cu 1 cameră de inchiriat in zona Circumvalatiunii,suprafata de 30 mp, la etajul 1, în apropiere de Bega Shopping Center și tramvaiul 5. Spațiu luminos și funcțional, ideal pentru o persoană activă. Pentru detalii și vizionare, sunați.
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 10:30
Inchiriez pe termen lung apartament cu doua camere , complet decomandat , suprafata 48 mp , mobilat etaj 1 la un minut de Facultatea de Medicina. Informatii la telefon!
48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 19:13
Inchiriez apartament cu 1 camera avand o suprafta de 30 mp, confort 1, utilat si mobilat complet si balcon deschis la etajul 2
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:07
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...
1650 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:20
Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...
66 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:20
Va oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii, decomnadat, la etajul 3, cu o suprafata de 28mp,utilat si mobilat complet. Apartamentul detine utilitatile necesare ,se inchiriaza imediat, acceptandu-se si animale de companie.
28 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:19
De inchiriat apartament o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Detalii tel.
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:19
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 30mp, etajul 2, situat în zona Circumvalațiunii. Locuința este decomandată! Un avantaj important îl reprezintă faptul că animalele de companie sunt acceptate. Zona Circumvalațiunii este cunoscută pentru accesibilitatea excelentă, ...
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:11
De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.
1900 EUR/m2 | 50 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:11
Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...
27 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:10
Disponibilă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în zona Circumvalațiunii , complet mobilata cu o suprafata de 32 mp. Este situata la etajul 1 , localizata aproape de centru, Piața 700, Iulius Mall, campusul UPT. Stații multiple în apropiere (tramvai, autobuz, troleibuz),supermarketuri (Lidl, ...
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:09
Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii. Este la etaj 1 si are o suprafata de 58mp. Aproape de transportul in comun si Supermarketuri. Se inchiriaza complet mobilat si utilat! Primim si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:09
Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:08
Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475
1886 EUR/m2 | 35 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:08
Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 1,avand o suprafata de 52 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet,exact cum se vede in poze. Este situat foarte aproape de centrul orasului,de Piata 700,centrul orasului,dmai multe ...
1750 EUR/m2 | 52 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:08
De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.
1850 EUR/m2 | 34 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:08
De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...
2133 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:07
Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:06
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, complet renovat, decomandat, 50mp utili. Apartamentul este dotat cu finisaje de inalta calitate, luminos, foarte curat si spatios. Se inchiriaza pe termen lung. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:03
Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Cheltuielile sunt mici , are centrala proprie si clima. Complet utilat si compartimentant modern. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionari!
35 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:02
Avem spre inchiriere pentru dumneavoastra un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona linistita, semicentrala, aproape de mijloace de transport si complex comercial. Apartamentul are o camera, este la etajul 5 al blocului, dispune de suprafata de 32mp. Se accepta familie cu copil, animale ...
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:01
De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.
2094 EUR/m2 | 32 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:00
Ofer spre inchiriere apartament 1 camera cu o suprafata utila de 33 mp,etaj 1 decomandat, complet mobilat si utilat. Imobilul este compus din hol, bucatarie, camera, baie, camara si balcon. Apartamentul este situat in zona Circumvalatiunii beneficiind in imprejurimi de centre comerciale, restaurante, ...
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:59