Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Circuvalatiunii
9
2

Apartament 3 camere Circuvalatiunii

Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat, situat în Blocul 38, zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul este spațios, bine întreținut și se află într-o locație excelentă, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, școli și alte ...

67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
108

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera etajul 2 utilata si mobilata complet cu o suprafata de 32 mp

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara
10

Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 al unui imobil pe 6 niveluri. Cu o suprafaţă utilă generoasă de 48 mp, acest apartament vă oferă un spaţiu modern şi luminos, perfect adaptat nevoilor dumneavoastră. Compartimentarea apartamentului este ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
197

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 2 camere , complet mobilat si utilat , centrala proprie pe gaz.Apartamentul este dispus pe o suprafata de 49 mp +8mp balcon , situat la etajul 2 si este compus din living , dormitor cu dressing , bucatarie si baie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat cu frigider , cuptor si plita ...

49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spatiu comercial 128 mp Circumvalatiunii - Piata Dacia
4
2

Spatiu comercial 128 mp Circumvalatiunii - Piata Dacia

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 128 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt orice activitate inclusiv cabinet medical. Vitrina cu geam termopan, climatizare, centrala termica, curent trifazic, ...

128 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie garaj boxă Circumvalatiunii
14
1

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418

2194 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat zona Circumvalatiunii
8

apartament 2 camere decomandat zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 2 camere decomandat ,suprafata 55mp,bloc construit in anul 1991,scara cu interfon,complet mobilat aflat in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este izolat, are centrala ,aer conditionat, canapea extensibila in sufragerie,masina de spalat,aragaz,renovat in 2019. Apartamentul este ...

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
70

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 4 cu o suprafata de 37 mp. Prima inchiriere. Foarte aproape de Iulius Mall

37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1, parter , Zona Circumvalatiunii
17

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii
10
1

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii, in Complexul City of Mara
3
13

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii,in Complexul City of Mara Avenue,la paretajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 40mp,cu acces rapid la diverse puncte de interes din zona.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3

Apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii , etaj 1 , complet mobilat si utilat avand o suprafata de 32 mp. Mai multe inf. la telefon!

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
150

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
160

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera in zona Circumvalatiunii, 18 mp, situata la etajul 4 din 5, complet utilata, bucatarie separata si baie separata, se accepta maxim 2 persoane fara animale de companie!

18 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 3 camere de 67 mp, situat la etajul 2 din 4 in zona Circumvalatiunii din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care ...

2090 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2