Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii
10
2

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii

Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...

74 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
75

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Se da in inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Zona centrala, aproape de centru Timisoarei. Apartamentul este chiar la etajul 2 al blocului, cu lift, fiind complet mobilata si utilata dispunand si de o suprafata utila de 34mp. Accepta animale de companie. Nu ezitati sa sunati ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
13

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. La parter cu o suprafata utila de 50 mp este aproape si de Iulius Mall dar si de Centrul Timisoarei. Se inchiriaza complet mobilata si utilata. Va asteptam la o vizionare!!

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Circuvalatiunii
9
1

Apartament 3 camere Circuvalatiunii

Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat, situat în Blocul 38, zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul este spațios, bine întreținut și se află într-o locație excelentă, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, școli și alte ...

67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 2 Circumvalatiunii Dacia ocupabil imediat
7

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Amforei.Apartamentul este situate la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet din lemn masiv,gresie si faianta mai vechi,usa metal la intrare.Ca si structura este ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere Circumvalatiunii
4
1

apartament 2 camere Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 2 camere , complet mobilat si utilat , centrala proprie pe gaz.Apartamentul este dispus pe o suprafata de 49 mp +8mp balcon , situat la etajul 2 si este compus din living , dormitor cu dressing , bucatarie si baie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat cu frigider , cuptor si plita ...

49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la parter  inalt cu balcon zona Circumvalatiunii Dacia centrala proprie
9

Apartament 2 camere la parter inalt cu balcon zona Circumvalatiunii Dacia centrala proprie

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, la parterul unui bloc cu 4 etaje din zona Circumvalatiunii-Dacia cu o suprafata utila de 38 mp. Compartimentarea se face astfel : hol intrare, bucatarie, living, dormitor, cu balcon inchis in tamplarie PVC si geamuri termopan, ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere situat in zona Circumvalatiunii
5
3

Apartament 2 camere situat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 2 camere decomandate,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Circumvalatiunii
3
39

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii,are o suprafata utila de 31 mp si este situat la etajul 3. Apartamentul este situat in aparopiere de punctele de inters ale orasului,magazine in apropiere. Mai multe detalii,telefonic!

31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Circumvalatiunii
8

Apartament 3 camere - Circumvalatiunii

Apartament 3 camere de închiriat spațios, decomandat, ideal pentru familie Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 6 al unui imobil construit în anul 1984, ideal pentru persoanele care își doresc confort, spațiu generos și o amplasare avantajoasă. Apartamentul ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - Circumvalatiunii- bloc nou
11

Apartament cu 3 camere - Circumvalatiunii- bloc nou

Vă prezentăm spre închiriere un apartament premium cu 3 camere, situat într-un imobil nou, în imediata apropiere de Iulius Town, una dintre cele mai dinamice și moderne zone din Timișoara. Proprietatea este amplasată la etajul 4 din 9 al unui bloc dotat cu lift și beneficiază de o suprafață utilă de ...

68 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 cameră, suprafata 36 mp, etaj 2. Locație excelentă pentru acces rapid spre centru. Este mobilata si utilata aragaz,frigider,masina de spalat. Pentru mai multe informații, sunați la numărul afișat.

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
15

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona centrală, 33mp, etajul 2. Locuința este aproape de Facultatea de Litere și Facultatea de Științe Economice, fiind ideală pentru studenții care vor să fie aproape de centrul orașului. Acces rapid la transport public, restaurante și magazine. Pentru detalii suplimentare, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
26

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 36mp, situat la etajul 2. Se află la câteva minute de Universitatea de Vest Timișoara, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și bibliotecă. Zona oferă supermarketuri, cafenele și stații de transport în apropiere. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament in zona Circumvalatiunii
2

Apartament in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 1,suparafata de 34 mp,complet utilat si mobilat, acesta dispune de toate utilitatile Apartamentul este in apropierea centrelor comerciale,farmacii, restaurante,terase,scoli,gradinite,etc. Apartamentul se afla la prima ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

8
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judet Timis. Apartamentul reprezinta o oportunitate ideala pentru investitie, avand potential foarte bun datorita amplasarii excelente, aproape de principalele puncte ...

2031 EUR/m2 | 32 m2