Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII
9
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial modern Detalii proprietate: * Apartament într-un imobil nou, cu design contemporan și facilități premium * Compartimentare practică, gândită pentru confortul zilnic * Finisaje moderne și materiale de calitate ...

2470 EUR/m2 | 71 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Circumvalatiunii
3
39

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii,are o suprafata utila de 31 mp si este situat la etajul 3. Apartamentul este situat in aparopiere de punctele de inters ale orasului,magazine in apropiere. Mai multe detalii,telefonic!

31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial cu 3 camere | Circumvalatiunii
17
1

Spatiu comercial cu 3 camere | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un spațiu pretabil pentru cabinet medical sau salon infrumusetare, situat in zona Circumvalatiunii, situt in apropiere de Kaufland, Iulis Town si numeroase puncte de interes. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 66 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
2

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera cu o suprafata utila de 33 mp, etaj 1 decomandat, complet mobilat si utilat. Imobilul este compus din hol, bucatarie, camera, baie, camara si balcon. Apartamentul este situat in zona Circumvalatiunii beneficiind in imprejurimi de centre comerciale, restaurante, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii
4

inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii cu o suprafata de 55 mp, utilat complet, apartamenul se afla la etajul 2.

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3

Apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii , etaj 1 , complet mobilat si utilat avand o suprafata de 32 mp. Mai multe inf. la telefon!

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
360

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii cu o suprafata de 48 mp, utilat complet, apartamenul se afla la etajul 2.

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
4

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament o camera , 37 mp , etaj 4 10 , renovat si utilat complet , vedere spre centrul orasului , 5 min de piata Unirii .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat zona Circumvalatiunii
8

apartament 2 camere decomandat zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 2 camere decomandat ,suprafata 55mp,bloc construit in anul 1991,scara cu interfon,complet mobilat aflat in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este izolat, are centrala ,aer conditionat, canapea extensibila in sufragerie,masina de spalat,aragaz,renovat in 2019. Apartamentul este ...

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 27

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare
19
2

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 1, in Vila, zona Circumvalatiunii. Locuinta dispune de centrala, clima si loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 600 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 07 arata numarul, 07 ...

88 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
17
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
2

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
2

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are cotor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prefazut cu ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2