Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
34

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Circumvalatiunii, in proximitatea mijloacelor de transport si a supermarket-urilor. Apartamentul se afla la etajul 2, avand o suprafata de 53 mp

53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
15

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere situat in zona Circumvalatiunii
5
3

Apartament 2 camere situat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 2 camere decomandate,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
360

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii cu o suprafata de 48 mp, utilat complet, apartamenul se afla la etajul 2.

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   zona Circumvalațiunii   etaj 2
10
1

Apartament 3 camere de vânzare zona Circumvalațiunii etaj 2

Vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Circumvalațiunii, într-un bloc clasic, la etajul 2. Apartamentul este semidecomandat, confort 3, cu o suprafață utilă de 42 mp. Compartimentare: 3 camere bucătărie baie hol balcon închis Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

388 EUR/m2 | 42 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SX702 Iulius Mall - 3 Camere decomandat, Comision Zero
20

SX702 Iulius Mall - 3 Camere decomandat, Comision Zero

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, in vecinatatea complexului Iulius Mall, la etajul 9 in imobil cu regim de inaltime P+10, decomandat, cu suprafata de aproximativ 61 mp usi 3 mp balcon inchis, compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Baie ...

2082 EUR/m2 | 61 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 3 camere zona Circumvalatiunii
4
2

Inchiriez apartament 3 camere zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 3 camere, zona Circumvalatiunii McDonalds, et 4 4. Mobilat, centrala termica. Pret 480 Euro + Cheltuieli Tel.

75 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
7

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultrafinisat la prima inchiriere
20
2

Apartament ultrafinisat la prima inchiriere

Apartamentul este situat in apropiere de Pta 700 , de business center si de Iulius Mall. Este complet mobilat si utilat fiind la prima inchiriere. Finisarile sunt facute sub supravegherea designului care a optimizat intreg spatiul atat pentru confort dar si pentru a crea un loc ambiental deosebit.

30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA
5
1

APARTAMENT 1 CAMERA

Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.

36 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere | Circumvalatiunii
12
1

Apartament modern cu 2 camere | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in Circumvalatiunii, in apropiere de Iulius Town, Kaufland si gradinite. Apartamentul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata utila de 48 mp + 1 balcon inchis. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol de ...