Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
181

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera cf1 dec,complet mobilata si utilata . Se inchiriaza pe termen lung. Suprafata utila este de 28 mp , iar etajul este 3 4.

28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera cu centrala proprie in zona Circumvalatiunii
5
15

Va propunem spre inchiriere o grasoniera, spatioasa de 32 mp, situata la etajul 1, fiind decoamndata! Se afla langa mijloacele de transport in comun, magazine. Se accepta animale de companie! Pentru a stabili vizionari va rog sa ma contactati la numarul de telefon din anunt

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Închiriere apartament Circumvalatiunii, Timisoara. Situată în zona Circumvalatiunii, la doar 5 minute de Lidl, cu acces facil către Iulius Mall, centrul orasului, gara. Detalii: Mobilată și utilată complet, etaj 2, intermediar, bloc cu lift, cu o suprafata utila de 33mp. Disponibila imediat! Se accepta ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Disponibilă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în zona Circumvalațiunii , complet mobilata cu o suprafata de 32 mp. Este situata la etajul 1 , localizata aproape de centru, Piața 700, Iulius Mall, campusul UPT. Stații multiple în apropiere (tramvai, autobuz, troleibuz),supermarketuri (Lidl, ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii
5
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii. Este la etaj 1 si are o suprafata de 58mp. Aproape de transportul in comun si Supermarketuri. Se inchiriaza complet mobilat si utilat! Primim si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 1,avand o suprafata de 52 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet,exact cum se vede in poze. Este situat foarte aproape de centrul orasului,de Piata 700,centrul orasului,dmai multe ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
6
3

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, complet renovat, decomandat, 50mp utili. Apartamentul este dotat cu finisaje de inalta calitate, luminos, foarte curat si spatios. Se inchiriaza pe termen lung. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
6

Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Cheltuielile sunt mici , are centrala proprie si clima. Complet utilat si compartimentant modern. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionari!

35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
5

Avem spre inchiriere pentru dumneavoastra un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona linistita, semicentrala, aproape de mijloace de transport si complex comercial. Apartamentul are o camera, este la etajul 5 al blocului, dispune de suprafata de 32mp. Se accepta familie cu copil, animale ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament o camera decomandat Circumvalatiunii
4

Apartament o camera decomandat Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera cu o suprafata utila de 33 mp,etaj 1 decomandat, complet mobilat si utilat. Imobilul este compus din hol, bucatarie, camera, baie, camara si balcon. Apartamentul este situat in zona Circumvalatiunii beneficiind in imprejurimi de centre comerciale, restaurante, ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii, in Complexul City of Mara
3
13

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii,in Complexul City of Mara Avenue,la paretajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 40mp,cu acces rapid la diverse puncte de interes din zona.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
15

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre inchieriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii.Are o suprafata de 33 mp, etaj 3, într-o zonă foarte bine cotată, aproape de Piața Dacia și cu acces facil spre centrul orașului. Stații de autobuz și tramvai la 2 minute. Pet friendly animalele de companie sunt bineveni ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis