Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
3

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 2 camere , decomandat, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 3, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
197

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 2 camere , complet mobilat si utilat , centrala proprie pe gaz.Apartamentul este dispus pe o suprafata de 49 mp +8mp balcon , situat la etajul 2 si este compus din living , dormitor cu dressing , bucatarie si baie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat cu frigider , cuptor si plita ...

49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, complet renovat, decomandat, 50mp utili. Apartamentul este dotat cu finisaje de inalta calitate, luminos, foarte curat si spatios. Se inchiriaza pe termen lung. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Circumvalatiunii, Mobilat si Utilat complet
12

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 , 2 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 bai / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - ...

1759 EUR/m2 | 79 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie
18
1

3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
14

Va oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii, decomnadat, la etajul 3, cu o suprafata de 28mp,utilat si mobilat complet. Apartamentul detine utilitatile necesare ,se inchiriaza imediat, acceptandu-se si animale de companie.

28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
14

De inchiriat apartament o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Detalii tel.

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3
30

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 30mp, etajul 2, situat în zona Circumvalațiunii. Locuința este decomandată! Un avantaj important îl reprezintă faptul că animalele de companie sunt acceptate. Zona Circumvalațiunii este cunoscută pentru accesibilitatea excelentă, ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Disponibilă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în zona Circumvalațiunii , complet mobilata cu o suprafata de 32 mp. Este situata la etajul 1 , localizata aproape de centru, Piața 700, Iulius Mall, campusul UPT. Stații multiple în apropiere (tramvai, autobuz, troleibuz),supermarketuri (Lidl, ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii
5
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii. Este la etaj 1 si are o suprafata de 58mp. Aproape de transportul in comun si Supermarketuri. Se inchiriaza complet mobilat si utilat! Primim si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 1,avand o suprafata de 52 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet,exact cum se vede in poze. Este situat foarte aproape de centrul orasului,de Piata 700,centrul orasului,dmai multe ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
6
3

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
6

Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Cheltuielile sunt mici , are centrala proprie si clima. Complet utilat si compartimentant modern. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionari!

35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
5

Avem spre inchiriere pentru dumneavoastra un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona linistita, semicentrala, aproape de mijloace de transport si complex comercial. Apartamentul are o camera, este la etajul 5 al blocului, dispune de suprafata de 32mp. Se accepta familie cu copil, animale ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament o camera decomandat Circumvalatiunii
4

Apartament o camera decomandat Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera cu o suprafata utila de 33 mp,etaj 1 decomandat, complet mobilat si utilat. Imobilul este compus din hol, bucatarie, camera, baie, camara si balcon. Apartamentul este situat in zona Circumvalatiunii beneficiind in imprejurimi de centre comerciale, restaurante, ...