Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
32

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Circumvalatiunii,are o suprafata utila de 31 mp,situata la etajul 2,într-o zonă în care magazinele, școlile și stațiile de tramvai se adună în apropiere. Cartierul este cunoscut pentru ritmul său calm și pentru accesul facil spre centrul orașului și spre ...

31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii - Apartament bloc nou, prima inchiriere
10

Circumvalatiunii - Apartament bloc nou, prima inchiriere

Un apartament spatios si luminos Mobila facuta pe comanda menita sa ofere mult spatiu de depozitare in hol, bucatarie, living, dormitor cu dressing walk-in Electrocasnice noi 2 bai - cada si dus Ideal pentru familie sau cuplu care lucreaza remote Se poate mobila extra, la cerere Loc de parcare Se cauta ...

81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara
10

Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 al unui imobil pe 6 niveluri. Cu o suprafaţă utilă generoasă de 48 mp, acest apartament vă oferă un spaţiu modern şi luminos, perfect adaptat nevoilor dumneavoastră. Compartimentarea apartamentului este ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
5

Garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa
12

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii
8

Apartament 3 camere Circumvalatiunii

Blitz va prezinta pentru inchiriere un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, intr-un bloc intretinut, cu vecini linistiti. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 63 mp si un balcon deschis de 5 mp, fiind compartimentat eficient pentru confortul viitorilor chiriasi. Locuinta ...

63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 57 mp, parcare subterană inclusă, zona Cricumvalatiunii

Blitz vă oferă spre închiriere un apartament spațios și bine compartimentat, situat la etajul 2. * Detalii Suprafață & Configurație - Suprafață utilă: 57 mp (interior aerisit) - Logie: 7 mp (spațiu ideal pentru relaxare) - Etaj: 2 - Spații optimizate și bine gândite în tot apartamentul. * Confort ...

57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalațiunii
5
23

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalațiunii

ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera, confort 1, etaj 5, spatios, situat in Timisoara, strada Gheorghe Lazar, langa oficiul postal, aproape de Kaufland si Penny, mobilat, aragaz, frigider, masina de spalat, ocupabil imediat.

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Comision 0% - Centrala proprie - Acoperis schimbat - Circumvalatiunii
9

Apartamentul este ideal pentru o familie care își dorește să locuiască aproape de centrul orașului, la un preț accesibil. Locație și accesibilitate: - Este poziționat în spatele restaurantului McDonald’s, în zona Circumvalațiunii, la doar 15 minute de mers pe jos de centrul orașului. Detalii tehnice: - ...

1388 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie garaj boxă Circumvalatiunii
14
1

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418

2194 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
6

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat modern, 49mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
20

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,la etajul 1,suprafata de 25 mp,complet utilat si mobilat,aflandu-se in apropiere de diverse centre comerciale,magazine,piete,etc.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
56

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii

In zona Circumvalatiunii de inchiriat apartament cu 2 camere!! Disponibil imediat!! Suprafata utila: 62mp. Etaj: intermediar, 1 4. Compartimentare: Decomandat. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Dispune de balcon, AC. Alte informatii se pot cere la numarul de telefon pe care il vedeti.

62 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament regim hotelier 3 camere
5
1

Apartament regim hotelier 3 camere

Inchiriez apartament 3 camere decomandat in regim hotelier! Utilat si mobilat Zona centrala Dotari: Centrala proprie Internet Pret pe noapte: 220 lei

62 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall