Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
360

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii cu o suprafata de 48 mp, utilat complet, apartamenul se afla la etajul 2.

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Circumvalatiunii, Mobilat si Utilat complet
12

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 , 2 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 bai / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - ...

1759 EUR/m2 | 79 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
312

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%-apartament 3 camere zona Circumvalatiunii
9
3

Comision 0%-apartament 3 camere zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere cf.1 spatios,S=67 mp.,etaj 3 din 4 la prima inchiriere,totul nou,mobilat si utilat,centrala gaz,balcon inchis,zona Circumvalatiunii (langa Kaufland,P-ta Dacia)

65 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
8
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro

2313 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare
19
2

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 1, in Vila, zona Circumvalatiunii. Locuinta dispune de centrala, clima si loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 600 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, 072663 ...

88 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

APARTAMENT 1 CAMERA
5
1

APARTAMENT 1 CAMERA

Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.

36 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament ultrafinisat la prima inchiriere
20
2

Apartament ultrafinisat la prima inchiriere

Apartamentul este situat in apropiere de Pta 700 , de business center si de Iulius Mall. Este complet mobilat si utilat fiind la prima inchiriere. Finisarile sunt facute sub supravegherea designului care a optimizat intreg spatiul atat pentru confort dar si pentru a crea un loc ambiental deosebit.

30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii
7

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii

**De vânzare apartament cu 2 camere**, amplasat excelent pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale Timișoarei. Proprietatea beneficiază de **vedere directă către bulevard**, oferind un cadru urban vibrant și o perspectivă deschisă, greu ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

OX739 Circumvalatiunii, Renovat, Prima Inchiriere
20

OX739 Circumvalatiunii, Renovat, Prima Inchiriere

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre inchiriere apartament cu doua camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, langa Iulius Town, situat la etajul 6 din 8 (imobil cu lift), cu suprafata de 50 MP utili + 5 MP balcon, decomandat, compartimentat astfel: Hol spatios Living Bucatarie open space cu balconul Dormitor Baie ...