Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
30

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 30mp, etajul 2, situat în zona Circumvalațiunii. Locuința este decomandată! Un avantaj important îl reprezintă faptul că animalele de companie sunt acceptate. Zona Circumvalațiunii este cunoscută pentru accesibilitatea excelentă, ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
47

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Dam la inchriariat apartament cu o camera, decomandat, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 33mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
10

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Va propunem spre inchiriere o grasoniera, spatioasa de 32 mp, situata la etajul 1, fiind decoamndata! Se afla langa mijloacele de transport in comun, magazine. Se accepta animale de companie! Pentru a stabili vizionari va rog sa ma contactati la numarul de telefon din anunt

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera  in zona Circumvalatiunii
3
59

Inchiriez apartament decomandat in zona Circumvalatiunii . Se inchiriaza mobilat , utilat . Se afla la 2 minute de magazine . Este situat la etajul 4 , suprafata totala este de 33 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
70

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 4 cu o suprafata de 37 mp. Prima inchiriere. Foarte aproape de Iulius Mall

37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  o camere zona Circumvalatiunii
4
14

De vanzare apartament cu o camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 35mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
203

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera cu o suprafata utila de 33 mp, etaj 1 decomandat, complet mobilat si utilat. Imobilul este compus din hol, bucatarie, camera, baie, camara si balcon. Apartamentul este situat in zona Circumvalatiunii beneficiind in imprejurimi de centre comerciale, restaurante, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
3

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
111

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii. Dispune de toate cele necesare fiind complet mobilata si utilata. Are o suprafata de 30mp utili si este la etajul 4. Garsoniera este perfecta chiar si pentru 2 persoane sau o familie cu copil. Zona este una linistita si aveti mai multe puncte ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Circumvalatiunii
4

Apartament cu 2 camere Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 2 camere, etajul 2. Practic este situat intre Iulius Town si P-ta Dacia la 2-3 minute. Apartament cu 2 camere nedecomandat, etajul 2 in bloc de 4 etaje cu acoperis. Alcatuit din hol, bucatarie, baie, living, dormitor si balcon inchis. Geamurile termopane schimbate recent, curat, ...