APARTAMENT 1 CAMERA
Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.
36 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 05:15
Anunțuri promovate – Vezi toate
36 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 05:15
Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...
1863 EUR/m2 | 51 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
20 mai
Inchiriez pe termen lung apartament cu doua camere , complet decomandat , suprafata 48 mp , mobilat etaj 1 la un minut de Facultatea de Medicina. Informatii la telefon!
48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 19:59
Apartament de o camera de inchiriat modern, situat in zona Circumvalatiunii, etaj 2, mobilat si utilat complet.
34 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 11:48
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:20
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...
1650 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:20
Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii. Dispune de toate cele necesare fiind complet mobilata si utilata. Are o suprafata de 30mp utili si este la etajul 4. Garsoniera este perfecta chiar si pentru 2 persoane sau o familie cu copil. Zona este una linistita si aveti mai multe puncte ...
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:15
Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.
2259 EUR/m2 | 81 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:14
Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...
1694 EUR/m2 | 62 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:12
De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.
2094 EUR/m2 | 32 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:08
De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.
2179 EUR/m2 | 39 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:06
Inchiriez apartament cu 2 camere, etajul 2. Practic este situat intre Iulius Town si P-ta Dacia la 2-3 minute. Apartament cu 2 camere nedecomandat, etajul 2 in bloc de 4 etaje cu acoperis. Alcatuit din hol, bucatarie, baie, living, dormitor si balcon inchis. Geamurile termopane schimbate recent, curat, ...
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:03
48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:02
Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona semi-centrala, aproape de Kaufland, GymOne5, mijloace de transport, parcuri, McDonald's, centru. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 4 (cu lift). Va asteptam la o vizionare.
35 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:00
Dam la inchriariat apartament cu o camera, decomandat, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 33mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele ...
33 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:00
Avem spre inchiriere pentru dumneavoastra un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona linistita, semicentrala, aproape de mijloace de transport si complex comercial. Apartamentul are o camera, este la etajul 5 al blocului, dispune de suprafata de 32mp. Se accepta familie cu copil, animale ...
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:59
Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...
2160 EUR/m2 | 30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:59
Apartament cu 4 camere confort 1 situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Favorit-Popa Laurentiu,in spate la McDrive si Peny din Circumvalatiunii,o zona cu foarte multa verdeata ,accesibila catre centrul orasului,cca 15 min Piata Victoriei si Catedrala Metropolitana ,Piata 700 cca 5 min,cu ...
1694 EUR/m2 | 80 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:57
Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475
1886 EUR/m2 | 35 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:57
De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.
1850 EUR/m2 | 34 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:56
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 30mp, etajul 2, situat în zona Circumvalațiunii. Locuința este decomandată! Un avantaj important îl reprezintă faptul că animalele de companie sunt acceptate. Zona Circumvalațiunii este cunoscută pentru accesibilitatea excelentă, ...
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:52
27 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:52
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096
1746 EUR/m2 | 63 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:52
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, complet renovat, decomandat, 50mp utili. Apartamentul este dotat cu finisaje de inalta calitate, luminos, foarte curat si spatios. Se inchiriaza pe termen lung. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:51