Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
4
5

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

OFERTA DISPONIBILA IMEDIAT. Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii. Dispune de toate cele necesare fiind complet mobilata si utilata. Are o suprafata de 30mp utili si este la etajul 4. Garsoniera este perfecta chiar si pentru 2 persoane sau o familie cu copil. Zona este una linistita ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Circuvalatiunii
9
2

Apartament 3 camere Circuvalatiunii

Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat, situat în Blocul 38, zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul este spațios, bine întreținut și se află într-o locație excelentă, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, școli și alte ...

67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
218

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 1 camera avand o suprafta de 30 mp, confort 1, utilat si mobilat complet si balcon deschis la etajul 2

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Circumvalatiunii
3
2

Garsoniera zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp, utilata si renovata complet

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
70

Inchiriere apartament cu 2 camere, etajul 2. Practic este situat intre Iulius Town si P-ta Dacia la 2-3 minute. Apartament cu 2 camere nedecomandat, etajul 2 in bloc de 4 etaje cu acoperis. Alcatuit din hol, bucatarie, baie, living, dormitor si balcon inchis. Geamurile termopane schimbate recent, curat, ...

40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
58

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii

In zona Circumvalatiunii de inchiriat apartament cu 2 camere!! Disponibil imediat!! Suprafata utila: 62mp. Etaj: intermediar, 1 4. Compartimentare: Decomandat. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Dispune de balcon, AC. Alte informatii se pot cere la numarul de telefon pe care il vedeti.

62 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii
5
96

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii

Apartament de inchiriat - 2 camere complet mobilat + utilitati necesare. Suprafata utila este de 53 mp , etaj 2

53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
2

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 480 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
85

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 2 camere , decomandat, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 3, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie
18
1

3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
14

Va oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii, decomnadat, la etajul 3, cu o suprafata de 28mp,utilat si mobilat complet. Apartamentul detine utilitatile necesare ,se inchiriaza imediat, acceptandu-se si animale de companie.

28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
14

De inchiriat apartament o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Detalii tel.

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3
30

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 30mp, etajul 2, situat în zona Circumvalațiunii. Locuința este decomandată! Un avantaj important îl reprezintă faptul că animalele de companie sunt acceptate. Zona Circumvalațiunii este cunoscută pentru accesibilitatea excelentă, ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Disponibilă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în zona Circumvalațiunii , complet mobilata cu o suprafata de 32 mp. Este situata la etajul 1 , localizata aproape de centru, Piața 700, Iulius Mall, campusul UPT. Stații multiple în apropiere (tramvai, autobuz, troleibuz),supermarketuri (Lidl, ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii
5
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii. Este la etaj 1 si are o suprafata de 58mp. Aproape de transportul in comun si Supermarketuri. Se inchiriaza complet mobilat si utilat! Primim si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 1,avand o suprafata de 52 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet,exact cum se vede in poze. Este situat foarte aproape de centrul orasului,de Piata 700,centrul orasului,dmai multe ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2