Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
26

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 36mp, situat la etajul 2. Se află la câteva minute de Universitatea de Vest Timișoara, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și bibliotecă. Zona oferă supermarketuri, cafenele și stații de transport în apropiere. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Nord One - Apartament cu 2 camere cu parcare subterana - Iulius Mall
11

Apartament 2 camere decomandat, 60 mp utili plus balcon de 7 mp, situat la etajul 1 in complexul Nord One Botanic, in zona ultracentrala, la 5 minute de Piata Unirii, Parcul Botanic si Iulius Mall. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, cu mobilier realizat pe comanda si electrocasnice premium: TV, ...

60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii  Favorit centrala proprie 2 bai
20

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii Favorit centrala proprie 2 bai

Apartament cu 4 camere confort 1 situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Favorit-Popa Laurentiu,in spate la McDrive si Peny din Circumvalatiunii,o zona cu foarte multa verdeata ,accesibila catre centrul orasului,cca 15 min Piata Victoriei si Catedrala Metropolitana ,Piata 700 cca 5 min,cu ...

1694 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii  Dacia etaj 1 amenajat LUX
8

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Dacia etaj 1 amenajat LUX

Apartament cu 3 camere in zona DACIA la etaj 1 din 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte,amenajat integral, parchet laminat de trafic intens, gresie, faianta de calitate superioara, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1812 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Cetatii centrala proprie ocupabil imediat
15

Apartament cu 3 camere situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Circumvalatiunii Cetatii,foarte aproape de mijloacele de transport in comun ,la 15 minute de Iulius Town,o zona cu foarte multa verdeata,accesibila catre centrul orasului,cca 20 min,Piata 700 si Piata Unirii la cca 20 min, cu o ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii
5
96

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii

Apartament de inchiriat - 2 camere complet mobilat + utilitati necesare. Suprafata utila este de 53 mp , etaj 2

53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat  Circumvalatiunii Dacia langa Carrefour la etaj 1
11

Apartament 2 camere amenajat Circumvalatiunii Dacia langa Carrefour la etaj 1

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 1 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Carrefour , langa tranvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 camere, bucatarie, ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona centrala,aproape de multe puncte de interes,etaj 2,suprafata de 26 mp,complet utilat si mobilat.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 etaj 2
4

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 2 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 ,aproape de tramvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 ...

2021 EUR/m2 | 39 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
197

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 2 camere , complet mobilat si utilat , centrala proprie pe gaz.Apartamentul este dispus pe o suprafata de 49 mp +8mp balcon , situat la etajul 2 si este compus din living , dormitor cu dressing , bucatarie si baie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat cu frigider , cuptor si plita ...

49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
274

garsoniera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la 20 mp, utilata si mobilata complet, la etajul 4

20 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră decomandat Circumvalatiunii Dacia  langa Piata
8

Apartament cu o cameră decomandat Circumvalatiunii Dacia langa Piata

De vânzare un apartament cu o cameră, situat în zona Circumvalatiunii Dacia,langa Piata.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje,bloc anvelopat termic. Cu o supravață utilă de 28,26 mp, compus dintr-o cameră, o baie, o bucătărie, un coridor, un balcon și o boxă (inclusă în CF). Apartamentul ...

2375 EUR/m2 | 28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
2

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 480 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2