Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
25

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 36mp, situat la etajul 2. Se află la câteva minute de Universitatea de Vest Timișoara, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și bibliotecă. Zona oferă supermarketuri, cafenele și stații de transport în apropiere. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu doua camere Circumvalatiunii
4
1

apartament cu doua camere Circumvalatiunii

Inchiriez pe termen lung apartament cu doua camere , complet decomandat , suprafata 48 mp , mobilat etaj 1 la un minut de Facultatea de Medicina. Informatii la telefon!

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Circumvalatiunii, in proximitatea mijloacelor de transport si a supermarket-urilor. Apartamentul se afla la etajul 2, avand o suprafata de 53 mp

53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0%  Spatiu de birou 3 incaperi, de inchiriat aproape de Iulius Mall
9
5

COMISION 0% Spatiu de birou 3 incaperi, de inchiriat aproape de Iulius Mall

Spatiu birou cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre inchiriere un spatiu de birouri cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Circumvalatiunii, la doar 3 minute de Iulius Mall, aflat la etajul Parter, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Spatiul ...

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, Circumvalatiunii
13

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
20

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,la etajul 1,suprafata de 25 mp,complet utilat si mobilat,aflandu-se in apropiere de diverse centre comerciale,magazine,piete,etc.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

TIMISOARA chirie zona buna apartament 2 camere
8
1

TIMISOARA chirie zona buna apartament 2 camere

in TIMISOARA chirie zona buna apartament 2 camere Pentru detalii puteti sa imi scrieti email pe adresa: m87radu @ gmail . com Pret fix 13OO Lei, doresc in avans pe 3 luni =39OO Lei; fara alta garantie Dupa mutare nu o sa platiti primele 3 luni deoarece ati platit in avans Doresc asa sa fiu ...

57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
57

apartament 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii

In zona Circumvalatiunii de inchiriat apartament cu 2 camere!! Disponibil imediat!! Suprafata utila: 62mp. Etaj: intermediar, 1 4. Compartimentare: Decomandat. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Dispune de balcon, AC. Alte informatii se pot cere la numarul de telefon pe care il vedeti.

62 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie
18
1

3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
106

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera etajul 2 utilata si mobilata complet cu o suprafata de 32 mp

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii
5
97

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii

Apartament de inchiriat - 2 camere complet mobilat + utilitati necesare. Suprafata utila este de 53 mp , etaj 2

53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere,parter,zona Circumvalatiunii
9

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2