Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera | Circumvalatiunii
8
1

Apartament cu o camera | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, situat in zona Circumvalatiunii, in apropiere de Bega Shopping Center, McDonald's, Lidl, Penny, Kaufland si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 35mp, este situat la etajul 4 si ...

35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultrafinisat la prima inchiriere
20
2

Apartament ultrafinisat la prima inchiriere

Apartamentul este situat in apropiere de Pta 700 , de business center si de Iulius Mall. Este complet mobilat si utilat fiind la prima inchiriere. Finisarile sunt facute sub supravegherea designului care a optimizat intreg spatiul atat pentru confort dar si pentru a crea un loc ambiental deosebit.

30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu doua camere de inchiriat Circumvalatiunii
4
3

apartament cu doua camere de inchiriat Circumvalatiunii

Inchiriez pe termen lung apartament cu doua camere , complet decomandat , suprafata 48 mp , mobilat etaj 1 la un minut de Facultatea de Medicina. Informatii la telefon!

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona Circumvalatiunii
3
1

Apartament 1 camera Zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera 32 m . Imobilul este complet utilat si mobilat,frigider, masina de spalat, acces internet, confort 1. Apartamentul este situat la etajul 3 si este disponibil imediat!

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
6

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat modern, 49mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii