De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie
26 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 11:29
Anunțuri promovate – Vezi toate
26 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 11:29
Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii,are o suprafata utila de 31 mp si este situat la etajul 3. Apartamentul este situat in aparopiere de punctele de inters ale orasului,magazine in apropiere. Mai multe detalii,telefonic!
31 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 11:04
Închiriere apartament Circumvalatiunii, Timisoara. Situată în zona Circumvalatiunii, la doar 5 minute de Lidl, cu acces facil către Iulius Mall, centrul orasului, gara. Detalii: Mobilată și utilată complet, etaj 2, intermediar, bloc cu lift, cu o suprafata utila de 33mp. Disponibila imediat! Se accepta ...
33 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:01
Va oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii, chiar la 5 min de mers pe jos de Mc Donalds. Suprafata utila este de 50 mp. Este complet mobilat, dispune de tot ce aveți nevoie pentru o gospodarie. Este situat la etajul 1 ,in apropiere regasiti piata , farmacii , mijloace de ...
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 09:55
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 128 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt orice activitate inclusiv cabinet medical. Vitrina cu geam termopan, climatizare, centrala termica, curent trifazic, ...
128 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 19:05
Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:58
Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418
2194 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:45
Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...
1500 EUR/m2 | 100 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:41
Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:28
Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:26
Inchiriez apartament 2 camere decomandat ,suprafata 55mp,bloc construit in anul 1991,scara cu interfon,complet mobilat aflat in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este izolat, are centrala ,aer conditionat, canapea extensibila in sufragerie,masina de spalat,aragaz,renovat in 2019. Apartamentul este ...
55 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:18
Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 4 cu o suprafata de 37 mp. Prima inchiriere. Foarte aproape de Iulius Mall
37 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:15
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:14
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:14
Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii,in Complexul City of Mara Avenue,la paretajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 40mp,cu acces rapid la diverse puncte de interes din zona.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!
40 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:05
Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:58
Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii , etaj 1 , complet mobilat si utilat avand o suprafata de 32 mp. Mai multe inf. la telefon!
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:54
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:48
Inchiriez garsoniera in zona Circumvalatiunii, 18 mp, situata la etajul 4 din 5, complet utilata, bucatarie separata si baie separata, se accepta maxim 2 persoane fara animale de companie!
18 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:47
Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475
1886 EUR/m2 | 35 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:44
De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.
1850 EUR/m2 | 34 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:44
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 3 camere de 67 mp, situat la etajul 2 din 4 in zona Circumvalatiunii din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care ...
2090 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:41
De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.
2094 EUR/m2 | 32 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:40
De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.
2179 EUR/m2 | 39 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:39