Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Circumvalatiunii
3
39

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii,are o suprafata utila de 31 mp si este situat la etajul 3. Apartamentul este situat in aparopiere de punctele de inters ale orasului,magazine in apropiere. Mai multe detalii,telefonic!

31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!
9
4

Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!

Apartament 2 cam, confort 1 decomandat, SU 44 mp; - etaj 10 10, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte si lateral - model cu un balcon inchis - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam lemn, usa metalica la intrare, ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii
7

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii

**De vânzare apartament cu 2 camere**, amplasat excelent pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale Timișoarei. Proprietatea beneficiază de **vedere directă către bulevard**, oferind un cadru urban vibrant și o perspectivă deschisă, greu ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
308

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
4

Oferim spre închiriere un apartament spaţios , cu 1 cameră , situat într-o zonă liniştită şi bine conectată din Circumvalaţiunii. Apartamentul este situat la etajul 3, avand o suprafata de 30 mp!Apartamentul este proaspăt renovat Apartamentul este complet mobilat şi utilat Localizare: Zona Circumvalaţiunii ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
6
10

Garsoniera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere o garsoniera aflat in zona Circumvalatiunii,la etajul 4,cu o suprafata de 33 mp,utilata si mobilata complet. Zona in care se afla,ofera un acces rapid la faculttai,mijloacele de transport in comun,magazine,farmacii,banci,restaurante,etc. S e afla la prima sa inchiriere. Daca este ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
37

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Nou mobilat si utilat, cu centrala proprie. Se imparte in dormitor si living (separat de bucatarie). Suprafata utila de 55mp si este la etajul 2. SE VINDE URGENT. Zona linisitita, aproape de centrul orasului, Iulius Mall ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
2
1

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Circumvalatiunii, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 26 mp. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
78

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
71

Inchiriere apartament cu 2 camere, etajul 2. Practic este situat intre Iulius Town si P-ta Dacia la 2-3 minute. Apartament cu 2 camere nedecomandat, etajul 2 in bloc de 4 etaje cu acoperis. Alcatuit din hol, bucatarie, baie, living, dormitor si balcon inchis. Geamurile termopane schimbate recent, curat, ...

40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Avem placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Circumvalatiunii, in proximitatea mijloacelor de transport si a supermarket-urilor. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc de forma P+4E, cu acoperis izolat. Acesta dispune de 60 mp. Apartamentul dispune ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Circumvalatiunii
4

Apartament cu 2 camere - Zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 2 camere, etajul 2. Practic este situat intre Iulius Town si P-ta Dacia la 2-3 minute. Apartament cu 2 camere nedecomandat, etajul 2 in bloc de 4 etaje cu acoperis. Alcatuit din hol, bucatarie, baie, living, dormitor si balcon inchis. Geamurile termopane schimbate recent, curat, ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 1 din 5,avand o suprafata de 35mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3
6

Apartament cu 1 camera, amenajat, mobilata si utilata, pe B-ul Circumvalatiunii, vis-a-vis de Mega Image si sala de sport GymOne, foarte aproape de Piata 700 si de Piata Victoriei,la etaj 3 din 10, avand o suprafata utila de 30 mp.

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
28

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Apartament de o camera de inchiriat modern, situat in zona Circumvalatiunii, etaj 2, mobilat si utilat complet.

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  in zona Circumvalatiunii
5
28

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 2 camere decomandat,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
17

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 cameră, suprafata 36 mp, etaj 2. Locație excelentă pentru acces rapid spre centru. Este mobilata si utilata aragaz,frigider,masina de spalat. Pentru mai multe informații, sunați la numărul afișat.

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2