De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera etajul 2 utilata si mobilata complet cu o suprafata de 32 mp
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 19:34
Anunțuri promovate – Vezi toate
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 19:34
De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293
1848 EUR/m2 | 46 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 12:18
Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii , mobilat si utilat complet cu o suprafata de 25 mp, situat la etajul 3
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:47
OFERTA DISPONIBILA IMEDIAT. Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii. Dispune de toate cele necesare fiind complet mobilata si utilata. Are o suprafata de 30mp utili si este la etajul 4. Garsoniera este perfecta chiar si pentru 2 persoane sau o familie cu copil. Zona este una linistita ...
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 11:43
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:54
Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Cheltuielile sunt mici , are centrala proprie si clima. Complet utilat si compartimentant modern. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionari!
35 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:53
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:47
Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:44
Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 4 cu o suprafata de 30 mp. Prima inchiriere. Foarte aproape de Iulius Mall
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:42
Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii,in Complexul City of Mara Avenue,la paretajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 40mp,cu acces rapid la diverse puncte de interes din zona.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!
40 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:29
Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii, cu o suprafata de 30 mp, etaj 3. Se inchiriaza complet mobilata si utilata. Renovata recent dispune si de AC. Alte informatii la numarul de telefon afisat!
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:27
Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:19
Inchiriez apartament 1 camera 27 m . Imobilul este complet utilat si mobilat,frigider, masina de spalat, acces internet, confort 1. Apartamentul este situat la etajul 3 si este disponibil imediat!
27 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:16
Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii cu o suprafata de 48 mp, utilat complet, apartamenul se afla la etajul 2.
48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:12
Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii , etaj 1 , complet mobilat si utilat avand o suprafata de 32 mp. Mai multe inf. la telefon!
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:03
Ofer spre inchiriere apartament o camera , 37 mp , etaj 4 10 , renovat si utilat complet , vedere spre centrul orasului , 5 min de piata Unirii .
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 01:01
OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, in complexul rezidential City of Mara. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 8 etaje, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 64 mp, fiind compartimentat ...
2953 EUR/m2 | 64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 23:48
YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera spatioasa situata in zona Circumvalatiunii in proximitatea Iulius Mall. Garsoniera este spatioasa, structurata in hol, camera, baie, bucatarie si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Este inchiriata in momentul de fata, existand posibilitatea de ...
2163 EUR/m2 | 30 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 23:08
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:59
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: ...
67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:52
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:48
Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...
1500 EUR/m2 | 100 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:26
ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament modern NOU cu 2 camere in COMPLEXUL CITY OF MARA, situat la etajul 3 intr-un bloc de 11 etaje, in Zona Circumvalatiunii. Zona este una excelenta, la doar 5 minute de zona centrala, fiind in apropierea multor puncte de interes: supermarket Lidl, ...
50 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:07
ROYALITY ESTATE va prezinta un apartament in COMPLEXUL NORD ONE, situat la etajul 9 intr-un bloc de 9 etaje cu lift, in Zona Circumvalatiunii. Imobilul are o pozitionare excelenta, aflandu-se langa PARCUL BOTANIC si la 750 m de IULIUS MALL. Suprafata utila este de 60 mp+ o terasa deschisa de 5 mp. Compartimentarea ...
60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:07
Vând apartament 3 camere semidecomandat zona Dacia Timișoara, et.4 4 complet mobilat, centrală proprie, aer conditionat, combină frigorifică, mașină spălat, aragaz, balcon închis cu termopan, debara, gresie, faianță, parchet din lemn masiv, boxă la subsol trecută în CF. Mai multe detalii la tel.:
1680 EUR/m2 | 50 m2
Circumvalațiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:59
Inchiriez garsoniera la 20 mp, utilata si mobilata complet, la etajul 4
20 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:18
Apartament cu 2 camere decomandate,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:17
Inchiriez apartament 2 camere , complet mobilat si utilat , centrala proprie pe gaz.Apartamentul este dispus pe o suprafata de 49 mp +8mp balcon , situat la etajul 2 si este compus din living , dormitor cu dressing , bucatarie si baie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat cu frigider , cuptor si plita ...
49 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:16
Inchiriez garsoniera la etajul 2 avand o suprafata de 25 mp, utilata si renovata complet
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:15
Inchiriez apartament cu 1 camera avand o suprafta de 30 mp, confort 1, utilat si mobilat complet si balcon deschis la etajul 2
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:14
Inchiriez garsoniera cf1 dec,complet mobilata si utilata . Se inchiriaza pe termen lung. Suprafata utila este de 28 mp , iar etajul este 3 4.
28 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:13
Proprietar inchiriez apartament 3 camere, 60 mp living utili, in cladirea Fructus Plaza. Apartamentul este compus din: living open space, 2 dormitoare, 1 baie.
60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 20:08
Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona centrala,aproape de multe puncte de interes,etaj 2,suprafata de 26 mp,complet utilat si mobilat.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!
26 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 19:56
32 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 19:34
Spatiu birou cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre inchiriere un spatiu de birouri cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Circumvalatiunii, la doar 3 minute de Iulius Mall, aflat la etajul Parter, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Spatiul ...
55 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 18:51
unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...
1875 EUR/m2 | 80 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 18:44
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 18:34
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,la etajul 1,suprafata de 25 mp,complet utilat si mobilat,aflandu-se in apropiere de diverse centre comerciale,magazine,piete,etc.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 18:33
in TIMISOARA chirie zona buna apartament 2 camere Pentru detalii puteti sa imi scrieti email pe adresa: m87radu @ gmail . com Pret fix 13OO Lei, doresc in avans pe 3 luni =39OO Lei; fara alta garantie Dupa mutare nu o sa platiti primele 3 luni deoarece ati platit in avans Doresc asa sa fiu ...
57 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 18:33
In zona Circumvalatiunii de inchiriat apartament cu 2 camere!! Disponibil imediat!! Suprafata utila: 62mp. Etaj: intermediar, 1 4. Compartimentare: Decomandat. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Dispune de balcon, AC. Alte informatii se pot cere la numarul de telefon pe care il vedeti.
62 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 18:30
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...
1762 EUR/m2 | 56 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:32
Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475
1886 EUR/m2 | 35 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:32
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...
1650 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:32
Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...
66 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:32
De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.
1850 EUR/m2 | 34 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:31
Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...
1863 EUR/m2 | 51 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:23
Apartament de inchiriat - 2 camere complet mobilat + utilitati necesare. Suprafata utila este de 53 mp , etaj 2
53 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 17:00
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 16:59
Se inchiriaza un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Se primesc si animale de companie pentru doritori. Se percepe o luna de chirie plus o luna garantie. Are o suprafata utila de 50mp si este chiar la etajul 1. Zona este una buna ...
50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 16:59
Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Circumvalatiunii Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -bucatarie -2 dormitoare, -baie -balcon deschis Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...