Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
7

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultrafinisat la prima inchiriere
20
2

Apartament ultrafinisat la prima inchiriere

Apartamentul este situat in apropiere de Pta 700 , de business center si de Iulius Mall. Este complet mobilat si utilat fiind la prima inchiriere. Finisarile sunt facute sub supravegherea designului care a optimizat intreg spatiul atat pentru confort dar si pentru a crea un loc ambiental deosebit.

30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
150

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii , etaj 1 , complet mobilat si utilat avand o suprafata de 32 mp. Mai multe inf. la telefon!

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
160

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera in zona Circumvalatiunii, 18 mp, situata la etajul 4 din 5, complet utilata, bucatarie separata si baie separata, se accepta maxim 2 persoane fara animale de companie!

18 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 3 camere de 67 mp, situat la etajul 2 din 4 in zona Circumvalatiunii din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care ...

2090 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
4
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament o camera , 33 mp , etaj 4 10 , renovat si utilat complet , vedere spre centrul orasului , 5 min de piata Unirii .

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
6
1

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat,Circuvalatiunii, Timisoara
6

APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, etajul 2 al unui imobil dispus pe 4 niveluri in zona Lipovei. Imobilul are o suprafata utila de 70 mp si este compartimentat astfel: - Hol (dulapuri depozitare) - bucatarie utilat si mobilat modern cu loc de luat masa - un ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii
5
96

Aprtament 2 camere de inchiriat Circumvalatiunii

Apartament de inchiriat - 2 camere complet mobilat + utilitati necesare. Suprafata utila este de 53 mp , etaj 2