Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dacia
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dacia, la etajul 3, suprafata de 30 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna, in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii ...

34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

80000 euro!!!  Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar
10
1

80000 euro!!! Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar

Apartament de vânzare situat în zona Gheorghe Lazar Circumvalatiunii, Timișoara. Acesta se află la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 50 mp. Locuința dispune de 3 camere, o bucătărie separată și un balcon de 3 mp . Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din lemn. Amplasarea este ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

350 euro!!!Ap.cu 3 camere cu centrala proprie Zona Dacia
8
1

350 euro!!!Ap.cu 3 camere cu centrala proprie Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere situat la parter Zonq Dacia.Apartamemtul dispune de incalzire cu centrala proprie.Este complet mobilat si utilat.LIBER.Disponibil imediat.Pret chirie lunara 350 euro.Garantie 350 euro+ comision agentie.Tel.0733 x 141 x 001.

52 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis