De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dacia (foarte aproape de mall si aproape de centru), mobilat si utilat modern. Este situat la etajul 4.
50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 09:55
Anunțuri promovate – Vezi toate
50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 09:55
Oferim spre inchiriere apartament cu trei camere in apropiere de Mall , renovat complet , gresie , parchet , centrala proprie . Este situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 60 mp
60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:26
Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia, acces rapid Iulius Town, Piata Unirii, Centru. Apartamentul este foarte bine amenajat si intretinut, curat, dotat cu centrala termica. Se desfasoara pe o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 3.
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 10:29
Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Dacia, zona semicentrala, aproape de centru Timisoarei, la doar 5min de mijloace de transport. In zona se afla si supermarketuri, McDonalds, scoli, parcuri. Dispune de o suprafata utial de 27mp si este la etajul 3. Este semidecomandata, mobilata si utilata. ...
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 11:19
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Garsoniera aproape de Iulius Town , aproape de parc , magazine si piata agroalimentara. Suprafata 25 mp , etaj 4
25 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:07
Se prezinta spre inchiriere o garsoniera situata in zona Dacia,la etajul 3,se desfasoara pe o suprafata de 24 mp,utilata si mobilata complet. Garsoniera este foarte bine intretinuta,aflandu-se la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Zona in care se afla situata garsoniera ofera acces ...
24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:03
COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...
1926 EUR/m2 | 54 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:03
Apartamentul se afla la etajul 1 din 4, Intrarea Umbroasa, nr.1, zona foarte frumoasa, linistita, amenajat si dotat conform fotografiilor. Are aer conditionat si centrala termica, 2 parcari mari in apropiere, piata Dacia, supermarkt-uri, bazin de inot, parc, mijloace de trasport variate Chiria este ...
42 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:03
Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat situat la etajul 4 in zona Dacia . Apartamentul se inchiriaza doar pe termen lung. Suprafata 47 mp .
47 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:03
Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Dacia. Zona semicentrala, aveti in apropiere atat scoli gradinite cat si mijloace de transport in comun, magazine. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp si este la etajul 3. Sunati pentru a stabili o vizionare sau pentru alte informatii. ...
51 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:00
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:51
Oferim spre inchiriere un apartament pe Dacia,la etajul 2,se desfasoara pe o suprafata de 35 mp,renovat si mobilat complet,foarte aproape de centrul orasului.
35 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:50
Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:49
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:48
Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!
38 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:48
Nou !!! Se acceptă studenți, străini, cuplu Exclusivitate Apartament 1 camere Hol Baie Bucătărie Camera mare Încălzire prin termoficare Preț 300 Euro contract ANAF inclusiv Se închiriază cu garanție Detalii suplimentare la telefon
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:47
Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:47
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...
2105 EUR/m2 | 37 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...
1803 EUR/m2 | 61 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...
2580 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:45
GARSONIERA DE INCHIRIAT. Zona: Dacia. Etaj: 1. Suprafata: 27mp. Compartimentare: decomandata. Utilata si mobilata. Se primesc si animale de companie. Aproape de Parc Dacia. Sunati pentru a stabili o vizionare.
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:45
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:44
Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:42
District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate situat la etajul 2 din 4 într-un bloc din beton, în zona Dacia. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă de 45mp și dispune de un balcon de 2.3mp. Blocul din care face parte este din beton, construit în 1977 ...
2111 EUR/m2 | 45 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:42